Články

8.8.2012 | Zpravodajství

Zdarma Pink Mamba, plníme cyklistům a turistům láhve :-)

Navštivte náš outdoorový obchůdek ve srubu, v Hostýnských vrších. Využijte sportovní aktivity v okolí a spojte to s návštěvou u nás. Energy drink Pink Mamba, novinka ze Švýcarska - první instantní energetický nápoj v prášku. Každé návštěvě naplníme její sportovní láhev, nebo můžete vypít přímo u nás. Rovnou se můžete podívat na náš obchůdek. Od posledního článku o otevření jsme zase trochu postoupili, máme nové regály, už to u nás k něčemu vypadá :) Mrkněte na fotografie v článku.


14.5.2012 | Zpravodajství

Outdoorový obchůdek ve srubu otevřen !

Otevřeli jsme konečně dlouho slibovaný obchůdek ve srubu. Prodej outdoorového vybavení pro cestování, turistiku, horolezectví a zimní sporty. Na samotě uprostřed Hostýnských vrchů. Říkáte si divné místo, daleko pro každého? Přečtěte si čím obchůdek bude vyjímečný.


1.4.2012 | Zpravodajství

Hostýnská osma

Závod Hostýnská osma vznikl z myšlenky přiblížit krásu Hostýnských vrchů všem vyznavačům horských běhů, turistům a milovníků hor. Jedná se o první ročník závodu v horském maratonu, ke kterému se odhodlala skupinka milovníků turistiky a nadšenců pro podobné aktivity. Jedná se o závod jednotlivců či dvoučlenných týmů v kategoriích muži, ženy a mix. Celý závod je přechod Hostýnských vrchů se startem a cílem v Rajnochovicích o celkové délce 58km a převýšením okolo 2400 metrů. Tento první ročník se běží 11.8.2012 v 8 hod a i Kamenní mužíci budou mít svůj tým :-)


23.12.2011 | Zpravodajství

S dětmi na lyže do Alp (PR)

Lyžařská škola Ski-instruktoři.cz pořádá letos stejně jako minulé ročníky "Lyžařkou školu v Alpách" které se mohou zúčastnit děti v doprovodu rodičů. Na děti čeká týden lyžování pod vedením našich zkušených instruktorů. Rodiče si mohou během týdne lyžovat podle své libosti a nebo se od našich instruktorů i něco přiučit, například v oblasti carvingu.


18.9.2011 | Zpravodajství

Cypra, Kotyk - absolutní vítězové Beskydské sedmičky

Tým SUUNTO Červené Pečky ve složení Jan Kotyk a Zbyněk Cypra se stali absolutními vítězi a vybojovali titul Mistři České republiky v extrémním horském maratonu dvojic v tradičním závodě Beskydská sedmička 2011 (tzv. Ká-dvojka v Beskydech) - 87km, převýšení 5302m, 7 beskydských vrcholů o celkové výšce 8250m.


Strany: « Předcházející | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Následující »

Aktuality

28.12.2018

Více než 1900 tras v databázi

Tento rok byla překročena hranice 1900 zadaných tras. Naši uživatelé se veřejně podělili o 1067 outdoorových aktivit a 873 výletů zadali jako soukromou trasu.

6.3.2018

Defaultní OpenStreetMap

Vypnuté mapové dlaždice Shocart byly již nahrazeny mapami OpenStreetMap. Ty se zobrazují defaultně jako hlavní mapa ve webovém prostřední ve vyhledávání tras či v detailu trasy a samozřejmě také defaultně v mapové aplikaci. Děkujeme za trpělivost.

4.1.2018

Vypnutí mapových podkladů Shocart

Od 1.1.2018 nejsou dostupné mapové podklady Shocart a mapové funkce s tím spojené. Využívat nadále můžete Open Street Map a Google maps. Po určitou dobu bude ještě nefunkční Shocart nastaven jako defaultní mapa (projevuje se jako prázdné dlaždice s nápisem "Pro toto přiblížení nejsou k dispozici mapová data") a je nutné si v mapové aplikaci přepnout na zmíněné ostatní vrstvy. Na úpravě pracujeme. Kreslení a práce s trasami funguje beze změn. V letošním roce dojde k výrazným změnám ve struktuře a grafice webu a v mapové aplikaci a jejích podkladech. Toto uvedené krátkodobé omezení je prvním krokem k těmto změnám a děkujeme Vám za trpělivost a pochopení.

Více aktualit »


Nejnovější trasy

Údavská padesátka

Běh, orientační běh
Délka: 45.84km
Obtížnost: Střední

Beskydská sedmička do 300 bodov GPS

Běh, orientační běh
Délka: 89.36km
Obtížnost: Těžká

Beskydská sedmička do 300 bodov GPS

Běh, orientační běh
Délka: 90.17km
Obtížnost: Těžká

Beskydská sedmička 2015

Běh, orientační běh
Délka: 93.30km
Obtížnost: Těžká

Tisícovky Železnorudska

Horská turistika, VHT, ferrata
Délka: 21.67km
Obtížnost: Střední

Lovečná a Helmwald - tisícovky Šumavy

Horská turistika, VHT, ferrata
Délka: 17.96km
Obtížnost: Střední

Rýchory

Horská turistika, VHT, ferrata
Délka: 10.60km
Obtížnost: Střední

  Starší trasy »


Zasílání e-mail zpravodajství

Proč se registrovat?

Obrázek regionílní identity