Články

8.6.2013 | Zpravodajství

Prodejní výstava stanů, pozvánka

Druhý ročník prodejní výstavy stanů a ostatního outdoorového vybavení v Hostýnských horách na Držkové. Více jak 30 stanů na 1000 m2 všech typů a velikostí. Součástí výstavy je prodej outdorového vybavení a oblečení. Ceny za které u nás nakoupíte Vás opravdu překvapí. Spojte návštěvu výstavy se sportem a turistikou v krásném prostředí Hostýnek.


27.4.2013 | Zpravodajství

Z regionů ČR: Naučná stezka Držkovské chodníčky

Příští neděli 5.5.2013 se uskuteční slavnostní otevření naučné stezky "Držkovské chodníčky". Jedná se o pozoruhodný projekt pořádaný místním občanským sdružením Solisko. Stezka, situovaná v katastru obce Držková (Zlínský kraj) a v přírodním parku Hostýnské vrchy, má převýšení téměř 400 m, 38 stanovišť a bezmála 35km.


15.3.2013 | Zpravodajství

2. ročník veletrhu For outdoor

V pražských Letňanech se začátkem dubna koná druhý ročník třídenního veletrhu FOR OUTDOOR, který navázal na loňskou úspěšnou premiéru. Akce probíhá společně s veletrhy For Bikes a For Caravan, které můžete navštívit v rámci jednoho vstupného. O zábavu minimálně na jeden celý den se Vám tak postará celkem 230 vystavovatelů prezentujících stovky značek včetně bohatého doprovodného programu.


16.11.2012 | Zpravodajství

DIVOKÝ MADAGASKAR, multimediální diashow

Nejnovější fotograficko-filmová diashow Kateřiny a Miloše MOTANI o velmi náročné terénní cestě plné nesčetných nástrah, jedinečné přírodě, roztomilých lemurech a obyčejných lidech s úměvem na tváři. O ostrově, který nenechá člověka ani na chvíli vydechnout.


4.9.2012 | Zpravodajství

Výstava stanů a lyží Sporten, prodej za posezonní ceny

Rozlučte se s létem a přivítejte zimu = zveme Vás na posezónní výstavu stanů spojenou s prezentací lyží Sporten na novou sezonu 2012/2013. Dále na výstavě naleznete filtry Katadyn a doprovodný program - soutěže, Slackline, občerstvení. Jako novinku představíme auto stany Patagony Hut, které se začaly vyrábět letos během léta. Na výstavě naleznete více než 40 stanů na 1000 m2 za ceny výprodejové - posezónní. Výstava stanů a lyží se koná u našeho outdoorového obchůdku mysport.cz ve srubu v Hostýnských vrších, Držkové.


Strany: « Předcházející | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Následující »

Aktuality

28.12.2018

Více než 1900 tras v databázi

Tento rok byla překročena hranice 1900 zadaných tras. Naši uživatelé se veřejně podělili o 1067 outdoorových aktivit a 873 výletů zadali jako soukromou trasu.

6.3.2018

Defaultní OpenStreetMap

Vypnuté mapové dlaždice Shocart byly již nahrazeny mapami OpenStreetMap. Ty se zobrazují defaultně jako hlavní mapa ve webovém prostřední ve vyhledávání tras či v detailu trasy a samozřejmě také defaultně v mapové aplikaci. Děkujeme za trpělivost.

4.1.2018

Vypnutí mapových podkladů Shocart

Od 1.1.2018 nejsou dostupné mapové podklady Shocart a mapové funkce s tím spojené. Využívat nadále můžete Open Street Map a Google maps. Po určitou dobu bude ještě nefunkční Shocart nastaven jako defaultní mapa (projevuje se jako prázdné dlaždice s nápisem "Pro toto přiblížení nejsou k dispozici mapová data") a je nutné si v mapové aplikaci přepnout na zmíněné ostatní vrstvy. Na úpravě pracujeme. Kreslení a práce s trasami funguje beze změn. V letošním roce dojde k výrazným změnám ve struktuře a grafice webu a v mapové aplikaci a jejích podkladech. Toto uvedené krátkodobé omezení je prvním krokem k těmto změnám a děkujeme Vám za trpělivost a pochopení.

Více aktualit »


Nejnovější trasy

Údavská padesátka

Běh, orientační běh
Délka: 45.84km
Obtížnost: Střední

Beskydská sedmička do 300 bodov GPS

Běh, orientační běh
Délka: 89.36km
Obtížnost: Těžká

Beskydská sedmička do 300 bodov GPS

Běh, orientační běh
Délka: 90.17km
Obtížnost: Těžká

Beskydská sedmička 2015

Běh, orientační běh
Délka: 93.30km
Obtížnost: Těžká

Tisícovky Železnorudska

Horská turistika, VHT, ferrata
Délka: 21.67km
Obtížnost: Střední

Lovečná a Helmwald - tisícovky Šumavy

Horská turistika, VHT, ferrata
Délka: 17.96km
Obtížnost: Střední

Rýchory

Horská turistika, VHT, ferrata
Délka: 10.60km
Obtížnost: Střední

  Starší trasy »


Zasílání e-mail zpravodajství

Proč se registrovat?

Obrázek regionílní identity