Články

2.6.2013 | Aktuality

Ťan-šan podhůří

Výprava pro vysokohorské turisty přes čtyřtisícová sedla, pastviny, lesy i ledovce v podhůří Ťan – šanu. Poznání přírody a života kočovného národa Kyrgyzů. Vyražte ještě tento měsíc s našim partnerem CK Rajbas.


17.5.2013 | Aktuality

Rekreační triatlon PLECHÁČEK

V sobotu 1. června 2013 zajišťuje Petasites Club Kladno další ročník rekreačního triatlonu. Start je v 7,30 hodin v Kladně od rozdělovského kostela. Absolvují se klasické disciplíny, ovšem upravené dle možností „sportovců vysloužilců“ ... čtěte více.


8.5.2013 | Aktuality

Úprava mapové aplikace

Vážení uživatelé. V těchto dnech probíhá úprava mapové aplikace, přechod z rozhraní Google API verze 2 na verzi 3. Mohou nastat krátkodobé výpadky v mapových podkladech či funkcích mapy. Děkujeme za pochopení.


29.4.2013 | Aktuality

Zažijte ten správný adrenalin

Let balónem nad krásnou přírodou, tandemový seskok, paragliding tandem, indoor skydiving, jízda ve Ferrari a další podobné adrenalinové zážitky táhnou. Je pravda, že ne každý má odvahu se vrhnout z letadla, létat v trubce poháněné vzduchem, vytočit obrátky auta na rychlost nad 200 km/h či podniknout jakékoli jiné dobrodružství, které je považováno jako adrenalinové, extrémní, dech beroucí a jinak vzrušující. Ať patříte do jakékoliv skupiny, určitě se mrkněte na tento příspěvek.


15.3.2013 | Aktuality

FOR OUTDOOR 2013

Kamenní mužíci jsou mediálním partnerem outdoorového veletrhu For outdoor 2013. Více o výstavě se dočtete v našem článku zde.


Strany: « Předcházející | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Následující »

Aktuality

6.3.2018

Defaultní OpenStreetMap

Vypnuté mapové dlaždice Shocart byly již nahrazeny mapami OpenStreetMap. Ty se zobrazují defaultně jako hlavní mapa ve webovém prostřední ve vyhledávání tras či v detailu trasy a samozřejmě také defaultně v mapové aplikaci. Děkujeme za trpělivost.

4.1.2018

Vypnutí mapových podkladů Shocart

Od 1.1.2018 nejsou dostupné mapové podklady Shocart a mapové funkce s tím spojené. Využívat nadále můžete Open Street Map a Google maps. Po určitou dobu bude ještě nefunkční Shocart nastaven jako defaultní mapa (projevuje se jako prázdné dlaždice s nápisem "Pro toto přiblížení nejsou k dispozici mapová data") a je nutné si v mapové aplikaci přepnout na zmíněné ostatní vrstvy. Na úpravě pracujeme. Kreslení a práce s trasami funguje beze změn. V letošním roce dojde k výrazným změnám ve struktuře a grafice webu a v mapové aplikaci a jejích podkladech. Toto uvedené krátkodobé omezení je prvním krokem k těmto změnám a děkujeme Vám za trpělivost a pochopení.

7.8.2017

Opět jsme sponzory Hostýnské osmy

Již třetím ročníkem zajišťujeme účastníkům mapu závodu. Finančně a organizačně se podílíme na její realizaci. Letos se koná již 6.ročník INOV-8 Hostýnské osmy – turisticko-běžeckého závodu jednotlivců a dvoučlenných týmů na 65 km s cca převýšením 3.000m

Více aktualit »


Nejnovější trasy

kahurangi park

Horská turistika, VHT, ferrata
Délka: 49.96km
Obtížnost: Střední

Přírodním parkem Melechov

Běh, orientační běh
Délka: 10.66km
Obtížnost: Střední

Okolo hradu Červenice

Běh, orientační běh
Délka: 10.62km
Obtížnost: Střední

Velká Fatra, Ostrá

Pěší turistika, trekking
Délka: 15.94km
Obtížnost: Lehká

Traunstein

Horská turistika, VHT, ferrata
Délka: 17.53km
Obtížnost: Těžká

Okolo Kopaniny

Běh, orientační běh
Délka: 13.30km
Obtížnost: Lehká

INOV-8 Hostýnská osma 2017

Běh, orientační běh
Délka: 66.21km
Obtížnost: Těžká

  Starší trasy »


Zasílání e-mail zpravodajství

Proč se registrovat?

Obrázek regionílní identity