Články

18.6.2013 | Aktuality

Cypra, Vabroušek opět první na Horské výzvě

Rovněž 2.závod Rock Point - Horské výzvy 2013 na šumavském Zadově vyhrál Zbyněk Cypra a Petr Vabroušek z týmu SLS3/ADIDAS CZECH AR TEAM s časem 7:49:36.


2.6.2013 | Aktuality

Ťan-šan podhůří

Výprava pro vysokohorské turisty přes čtyřtisícová sedla, pastviny, lesy i ledovce v podhůří Ťan – šanu. Poznání přírody a života kočovného národa Kyrgyzů. Vyražte ještě tento měsíc s našim partnerem CK Rajbas.


17.5.2013 | Aktuality

Rekreační triatlon PLECHÁČEK

V sobotu 1. června 2013 zajišťuje Petasites Club Kladno další ročník rekreačního triatlonu. Start je v 7,30 hodin v Kladně od rozdělovského kostela. Absolvují se klasické disciplíny, ovšem upravené dle možností „sportovců vysloužilců“ ... čtěte více.


8.5.2013 | Aktuality

Úprava mapové aplikace

Vážení uživatelé. V těchto dnech probíhá úprava mapové aplikace, přechod z rozhraní Google API verze 2 na verzi 3. Mohou nastat krátkodobé výpadky v mapových podkladech či funkcích mapy. Děkujeme za pochopení.


29.4.2013 | Aktuality

Zažijte ten správný adrenalin

Let balónem nad krásnou přírodou, tandemový seskok, paragliding tandem, indoor skydiving, jízda ve Ferrari a další podobné adrenalinové zážitky táhnou. Je pravda, že ne každý má odvahu se vrhnout z letadla, létat v trubce poháněné vzduchem, vytočit obrátky auta na rychlost nad 200 km/h či podniknout jakékoli jiné dobrodružství, které je považováno jako adrenalinové, extrémní, dech beroucí a jinak vzrušující. Ať patříte do jakékoliv skupiny, určitě se mrkněte na tento příspěvek.


Strany: « Předcházející | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Následující »

Aktuality

28.12.2018

Více než 1900 tras v databázi

Tento rok byla překročena hranice 1900 zadaných tras. Naši uživatelé se veřejně podělili o 1067 outdoorových aktivit a 873 výletů zadali jako soukromou trasu.

6.3.2018

Defaultní OpenStreetMap

Vypnuté mapové dlaždice Shocart byly již nahrazeny mapami OpenStreetMap. Ty se zobrazují defaultně jako hlavní mapa ve webovém prostřední ve vyhledávání tras či v detailu trasy a samozřejmě také defaultně v mapové aplikaci. Děkujeme za trpělivost.

4.1.2018

Vypnutí mapových podkladů Shocart

Od 1.1.2018 nejsou dostupné mapové podklady Shocart a mapové funkce s tím spojené. Využívat nadále můžete Open Street Map a Google maps. Po určitou dobu bude ještě nefunkční Shocart nastaven jako defaultní mapa (projevuje se jako prázdné dlaždice s nápisem "Pro toto přiblížení nejsou k dispozici mapová data") a je nutné si v mapové aplikaci přepnout na zmíněné ostatní vrstvy. Na úpravě pracujeme. Kreslení a práce s trasami funguje beze změn. V letošním roce dojde k výrazným změnám ve struktuře a grafice webu a v mapové aplikaci a jejích podkladech. Toto uvedené krátkodobé omezení je prvním krokem k těmto změnám a děkujeme Vám za trpělivost a pochopení.

Více aktualit »


Nejnovější trasy

Sluneční zátokou

Běh, orientační běh
Délka: 7.69km
Obtížnost: Lehká

Údavská padesátka

Běh, orientační běh
Délka: 45.84km
Obtížnost: Střední

Beskydská sedmička do 300 bodov GPS

Běh, orientační běh
Délka: 89.36km
Obtížnost: Těžká

Beskydská sedmička do 300 bodov GPS

Běh, orientační běh
Délka: 90.17km
Obtížnost: Těžká

Beskydská sedmička 2015

Běh, orientační běh
Délka: 93.30km
Obtížnost: Těžká

Tisícovky Železnorudska

Horská turistika, VHT, ferrata
Délka: 21.67km
Obtížnost: Střední

Lovečná a Helmwald - tisícovky Šumavy

Horská turistika, VHT, ferrata
Délka: 17.96km
Obtížnost: Střední

  Starší trasy »


Zasílání e-mail zpravodajství

Proč se registrovat?

Obrázek regionílní identity