Články

4.11.2013 | Vybavení

Perfektně vybavené batohy (nejen) pro zimní aktivity (PR)

Outdoorový trh je plný a konkurenční chování výrobce nutí do neustálého vývoje a inovací. O to více je složité vybrat v nepřeberném množství produktů ten optimální. Proto mne vždy potěší když na trhu najdu značku, která vybočuje kvalitou a vybaveností produktů. Bez nadsázky lze říct, že batohy s logem Jack Wolfskin dokáží motivovat co nejvíce lidí k aktivně vedenému životu.


24.5.2013 | Vybavení

Celoodpružená horská kola

Cyklisté mnohdy utrácejí nemalé peníze za drahé modely jízdních kol, případně jejich komponentů. Snaží se ušetřit každý gram na hmotnosti kola i výbavy nebo sledují kvalitu, zpracování a původ jednotlivých částí. To je samozřejmě v pořádku, ale každý cyklista by neměl zapomenout, že neméně důležitá je pozornost věnovaná údržbě, kontrolám a seřízení horského kola. Pokud tuto péči opomene v mnoha případech značně devalvuje výsledek plynoucí ze zmíněného kvalitního kola a jeho komponentů. Odpružení horského kola musí podstoupit odborný zásah a seřízení jako nové, po delší pauze či po změně tlaku podle hmotnosti jezdce.


17.4.2013 | Vybavení

Zachyťte vaše sportovní aktivity na kameru

Máte rádi sportovní aktivity a rádi byste si váš zážitek uchovali co nejdéle? Potom si ho natočte na kameru. Jedině tak si můžete prohlédnout i ty nejmenší detaily, které jste buď vůbec nezaznamenali, nebo se vám vytratily z paměti. Jednoduše si uchovejte jedinečné zážitky pomocí malé kamery GoPro HD HERO3.


28.2.2013 | Vybavení

Na co nezapomenout, než odjedu na hory

Kamarádi, už to začínáme cítit v kostech a už je to cítit i ve vzduchu, když se venku zhluboka nadechneme. Je poslední únorový den a jaro je za dveřmi. Začne to pravé období pro horské turisty, horolezce, cyklisty, pro každého nadšeného outdooristu. Je také mimo jiné na čase udělat revizi svého vybavení ... co opravit, co pořídit nového, na co se letos zaměřím, co mi posledně chybělo ... na co nezapomenout, než odjedu na hory.


3.2.2013 | Vybavení

Do terénu s celou rodinou (PR)

Budeme-li mluvit o botách na túru, je důležité mít na mysli, že pohorky, zejména trekové boty pro děti, by měly být dobré kvality. Výběrem trekových bot si chceme dopřát ten největší komfort a udržet nohy v suchu, teple a pohodlí.


Strany: « Předcházející | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Následující »

Aktuality

28.12.2018

Více než 1900 tras v databázi

Tento rok byla překročena hranice 1900 zadaných tras. Naši uživatelé se veřejně podělili o 1067 outdoorových aktivit a 873 výletů zadali jako soukromou trasu.

6.3.2018

Defaultní OpenStreetMap

Vypnuté mapové dlaždice Shocart byly již nahrazeny mapami OpenStreetMap. Ty se zobrazují defaultně jako hlavní mapa ve webovém prostřední ve vyhledávání tras či v detailu trasy a samozřejmě také defaultně v mapové aplikaci. Děkujeme za trpělivost.

4.1.2018

Vypnutí mapových podkladů Shocart

Od 1.1.2018 nejsou dostupné mapové podklady Shocart a mapové funkce s tím spojené. Využívat nadále můžete Open Street Map a Google maps. Po určitou dobu bude ještě nefunkční Shocart nastaven jako defaultní mapa (projevuje se jako prázdné dlaždice s nápisem "Pro toto přiblížení nejsou k dispozici mapová data") a je nutné si v mapové aplikaci přepnout na zmíněné ostatní vrstvy. Na úpravě pracujeme. Kreslení a práce s trasami funguje beze změn. V letošním roce dojde k výrazným změnám ve struktuře a grafice webu a v mapové aplikaci a jejích podkladech. Toto uvedené krátkodobé omezení je prvním krokem k těmto změnám a děkujeme Vám za trpělivost a pochopení.

Více aktualit »


Nejnovější trasy

kahurangi park

Horská turistika, VHT, ferrata
Délka: 49.96km
Obtížnost: Střední

Přírodním parkem Melechov

Běh, orientační běh
Délka: 10.66km
Obtížnost: Střední

Okolo hradu Červenice

Běh, orientační běh
Délka: 10.62km
Obtížnost: Střední

Velká Fatra, Ostrá

Pěší turistika, trekking
Délka: 15.94km
Obtížnost: Lehká

Traunstein

Horská turistika, VHT, ferrata
Délka: 17.53km
Obtížnost: Těžká

Okolo Kopaniny

Běh, orientační běh
Délka: 13.30km
Obtížnost: Lehká

INOV-8 Hostýnská osma 2017

Běh, orientační běh
Délka: 66.21km
Obtížnost: Těžká

  Starší trasy »


Zasílání e-mail zpravodajství

Proč se registrovat?

Obrázek regionílní identity