Články

25.11.2013 | Aktuality

Úprava mapové aplikace

Vážení uživatelé. V těchto dnech probíhá inovace mapové aplikace, přechod z rozhraní Google API verze 2 na verzi 3. PO TUTO DOBU JSOU BOHUŽEL VEŠKERÉ MAPOVÉ APLIKACE NA NAŠEM WEBU NEFUNKČNÍ. Spuštění plánujeme nejpozději 1.1.2014, ale předpokládáme dřívější termín. Omlouváme se a velmi děkujeme za pochopení.


25.10.2013 | Aktuality

Za saskými lahůdkami XII - Affensteine

PŘEČTENO JINDE: Horyinfo.cz. Dvě pěkné cesty vhodné do horkého počasí, severní stěnu Kreuzturmu a západní hranu Brückenturmu. Obě cesty byly udělány za války. Kreuzturm Nordwand za první, Brückenturm Westwand za druhé světové.


1.9.2013 | Aktuality

Spolupráce s portálem Treking.cz

Navázali jsme úzkou spolupráci s portálem www.treking.cz. Pod články tohoto webu tak najdete mapový výřez Kamenných mužíků odpovídající oblasti dle článku včetně tras s proklikem na detail trasy na našem webu. A další formy spolupráce připravujeme.


2.7.2013 | Aktuality

Cyklistická dovolená Indickým Himálajem

Z horkých oblastí přes pusté náhorní plošiny obývané nomádskými pastevci, až do vysokých pětitisícových sedel průjezdných 5 měsíců v roce ... můžete zažít jen s našim partnerem CK Rajbas


18.6.2013 | Aktuality

Cypra, Vabroušek opět první na Horské výzvě

Rovněž 2.závod Rock Point - Horské výzvy 2013 na šumavském Zadově vyhrál Zbyněk Cypra a Petr Vabroušek z týmu SLS3/ADIDAS CZECH AR TEAM s časem 7:49:36.


Strany: « Předcházející | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Následující »

Aktuality

6.3.2018

Defaultní OpenStreetMap

Vypnuté mapové dlaždice Shocart byly již nahrazeny mapami OpenStreetMap. Ty se zobrazují defaultně jako hlavní mapa ve webovém prostřední ve vyhledávání tras či v detailu trasy a samozřejmě také defaultně v mapové aplikaci. Děkujeme za trpělivost.

4.1.2018

Vypnutí mapových podkladů Shocart

Od 1.1.2018 nejsou dostupné mapové podklady Shocart a mapové funkce s tím spojené. Využívat nadále můžete Open Street Map a Google maps. Po určitou dobu bude ještě nefunkční Shocart nastaven jako defaultní mapa (projevuje se jako prázdné dlaždice s nápisem "Pro toto přiblížení nejsou k dispozici mapová data") a je nutné si v mapové aplikaci přepnout na zmíněné ostatní vrstvy. Na úpravě pracujeme. Kreslení a práce s trasami funguje beze změn. V letošním roce dojde k výrazným změnám ve struktuře a grafice webu a v mapové aplikaci a jejích podkladech. Toto uvedené krátkodobé omezení je prvním krokem k těmto změnám a děkujeme Vám za trpělivost a pochopení.

7.8.2017

Opět jsme sponzory Hostýnské osmy

Již třetím ročníkem zajišťujeme účastníkům mapu závodu. Finančně a organizačně se podílíme na její realizaci. Letos se koná již 6.ročník INOV-8 Hostýnské osmy – turisticko-běžeckého závodu jednotlivců a dvoučlenných týmů na 65 km s cca převýšením 3.000m

Více aktualit »


Nejnovější trasy

kahurangi park

Horská turistika, VHT, ferrata
Délka: 49.96km
Obtížnost: Střední

Přírodním parkem Melechov

Běh, orientační běh
Délka: 10.66km
Obtížnost: Střední

Okolo hradu Červenice

Běh, orientační běh
Délka: 10.62km
Obtížnost: Střední

Velká Fatra, Ostrá

Pěší turistika, trekking
Délka: 15.94km
Obtížnost: Lehká

Traunstein

Horská turistika, VHT, ferrata
Délka: 17.53km
Obtížnost: Těžká

Okolo Kopaniny

Běh, orientační běh
Délka: 13.30km
Obtížnost: Lehká

INOV-8 Hostýnská osma 2017

Běh, orientační běh
Délka: 66.21km
Obtížnost: Těžká

  Starší trasy »


Zasílání e-mail zpravodajství

Proč se registrovat?

Obrázek regionílní identity