Články

10.3.2015 | Vybavení

Měření obvodu hlavy, velikost přilby

V našem outdoorovém eshopu zaznamenáváme často dotazy - jakou má zákazník zvolit velikost přilby nebo čepice, případně jak se má správně změřit obvod hlavy. Přinášíme jednoduchý návod na měření obvodu hlavy a přehled možných velikostí na trhu.


7.12.2014 | Vybavení

Montážní stojan na kolo - podle čeho vybírat? (PR)

Přečtěte si, nad čím je dobré se před nákupem montážního stojanu na kolo zamyslet, aby pro vás tato nemalá investice nebyla jen vyhozením peněz z okna.


6.11.2014 | Vybavení

Softshellová bunda Tilak Latok

Z archívu jsme vytáhli jeden testík, původně publikovaném na našem eshopu. Jedná se o test softshellové bundy Tilak Latok od Cyrila a Mili v rámci expedice Kanadárium 2008 po Západní Kanadě. Přestože je to starší test, tak bunda v inovované verzi je stále vyráběna a její parametry přikládáme.


2.6.2014 | Vybavení

Mini test: jednoplášťový přístřešek Trimm Trace

Otestovali jsme lehký jednoplášťový přístřešek pro nenáročné turisty a cyklisty Trimm Trace. Neslibuje komfort jako klasický stan, ale jeho jednoznačnou výhodou je nízká hmotnost a snadná stavba např. s využitím teleskopických trekových holí. Během testování přístřešek prošel i bouřkou. Jak ale prošel naším testem ?


20.12.2013 | Vybavení

Po pořádném treku je třeba řádný odpočinek (PR)

Máte v nohách tisíc mil, absolvovali jste náročný výstup nebo poznávací dovolenou na těžko? A cítíte po návratu, že je třeba načerpat síly na nová dobrodružství? Pak není nic jednoduššího, než se zregenerovat masážemi, vířivkou a plaváním v bazénu. Krásně se uvolníte, vaše svaly se zregenerují a vy budete připraveni vrhat se do dalších aktivit.


Strany: « Předcházející | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Následující »

Aktuality

6.3.2018

Defaultní OpenStreetMap

Vypnuté mapové dlaždice Shocart byly již nahrazeny mapami OpenStreetMap. Ty se zobrazují defaultně jako hlavní mapa ve webovém prostřední ve vyhledávání tras či v detailu trasy a samozřejmě také defaultně v mapové aplikaci. Děkujeme za trpělivost.

4.1.2018

Vypnutí mapových podkladů Shocart

Od 1.1.2018 nejsou dostupné mapové podklady Shocart a mapové funkce s tím spojené. Využívat nadále můžete Open Street Map a Google maps. Po určitou dobu bude ještě nefunkční Shocart nastaven jako defaultní mapa (projevuje se jako prázdné dlaždice s nápisem "Pro toto přiblížení nejsou k dispozici mapová data") a je nutné si v mapové aplikaci přepnout na zmíněné ostatní vrstvy. Na úpravě pracujeme. Kreslení a práce s trasami funguje beze změn. V letošním roce dojde k výrazným změnám ve struktuře a grafice webu a v mapové aplikaci a jejích podkladech. Toto uvedené krátkodobé omezení je prvním krokem k těmto změnám a děkujeme Vám za trpělivost a pochopení.

7.8.2017

Opět jsme sponzory Hostýnské osmy

Již třetím ročníkem zajišťujeme účastníkům mapu závodu. Finančně a organizačně se podílíme na její realizaci. Letos se koná již 6.ročník INOV-8 Hostýnské osmy – turisticko-běžeckého závodu jednotlivců a dvoučlenných týmů na 65 km s cca převýšením 3.000m

Více aktualit »


Nejnovější trasy

kahurangi park

Horská turistika, VHT, ferrata
Délka: 49.96km
Obtížnost: Střední

Přírodním parkem Melechov

Běh, orientační běh
Délka: 10.66km
Obtížnost: Střední

Okolo hradu Červenice

Běh, orientační běh
Délka: 10.62km
Obtížnost: Střední

Velká Fatra, Ostrá

Pěší turistika, trekking
Délka: 15.94km
Obtížnost: Lehká

Traunstein

Horská turistika, VHT, ferrata
Délka: 17.53km
Obtížnost: Těžká

Okolo Kopaniny

Běh, orientační běh
Délka: 13.30km
Obtížnost: Lehká

INOV-8 Hostýnská osma 2017

Běh, orientační běh
Délka: 66.21km
Obtížnost: Těžká

  Starší trasy »


Zasílání e-mail zpravodajství

Proč se registrovat?

Obrázek regionílní identity