Články

10.3.2015 | Vybavení

Měření obvodu hlavy, velikost přilby

V našem outdoorovém eshopu zaznamenáváme často dotazy - jakou má zákazník zvolit velikost přilby nebo čepice, případně jak se má správně změřit obvod hlavy. Přinášíme jednoduchý návod na měření obvodu hlavy a přehled možných velikostí na trhu.


7.12.2014 | Vybavení

Montážní stojan na kolo - podle čeho vybírat? (PR)

Přečtěte si, nad čím je dobré se před nákupem montážního stojanu na kolo zamyslet, aby pro vás tato nemalá investice nebyla jen vyhozením peněz z okna.


6.11.2014 | Vybavení

Softshellová bunda Tilak Latok

Z archívu jsme vytáhli jeden testík, původně publikovaném na našem eshopu. Jedná se o test softshellové bundy Tilak Latok od Cyrila a Mili v rámci expedice Kanadárium 2008 po Západní Kanadě. Přestože je to starší test, tak bunda v inovované verzi je stále vyráběna a její parametry přikládáme.


2.6.2014 | Vybavení

Mini test: jednoplášťový přístřešek Trimm Trace

Otestovali jsme lehký jednoplášťový přístřešek pro nenáročné turisty a cyklisty Trimm Trace. Neslibuje komfort jako klasický stan, ale jeho jednoznačnou výhodou je nízká hmotnost a snadná stavba např. s využitím teleskopických trekových holí. Během testování přístřešek prošel i bouřkou. Jak ale prošel naším testem ?


20.12.2013 | Vybavení

Po pořádném treku je třeba řádný odpočinek (PR)

Máte v nohách tisíc mil, absolvovali jste náročný výstup nebo poznávací dovolenou na těžko? A cítíte po návratu, že je třeba načerpat síly na nová dobrodružství? Pak není nic jednoduššího, než se zregenerovat masážemi, vířivkou a plaváním v bazénu. Krásně se uvolníte, vaše svaly se zregenerují a vy budete připraveni vrhat se do dalších aktivit.


Strany: « Předcházející | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Následující »

Aktuality

28.12.2018

Více než 1900 tras v databázi

Tento rok byla překročena hranice 1900 zadaných tras. Naši uživatelé se veřejně podělili o 1067 outdoorových aktivit a 873 výletů zadali jako soukromou trasu.

6.3.2018

Defaultní OpenStreetMap

Vypnuté mapové dlaždice Shocart byly již nahrazeny mapami OpenStreetMap. Ty se zobrazují defaultně jako hlavní mapa ve webovém prostřední ve vyhledávání tras či v detailu trasy a samozřejmě také defaultně v mapové aplikaci. Děkujeme za trpělivost.

4.1.2018

Vypnutí mapových podkladů Shocart

Od 1.1.2018 nejsou dostupné mapové podklady Shocart a mapové funkce s tím spojené. Využívat nadále můžete Open Street Map a Google maps. Po určitou dobu bude ještě nefunkční Shocart nastaven jako defaultní mapa (projevuje se jako prázdné dlaždice s nápisem "Pro toto přiblížení nejsou k dispozici mapová data") a je nutné si v mapové aplikaci přepnout na zmíněné ostatní vrstvy. Na úpravě pracujeme. Kreslení a práce s trasami funguje beze změn. V letošním roce dojde k výrazným změnám ve struktuře a grafice webu a v mapové aplikaci a jejích podkladech. Toto uvedené krátkodobé omezení je prvním krokem k těmto změnám a děkujeme Vám za trpělivost a pochopení.

Více aktualit »


Nejnovější trasy

kahurangi park

Horská turistika, VHT, ferrata
Délka: 49.96km
Obtížnost: Střední

Přírodním parkem Melechov

Běh, orientační běh
Délka: 10.66km
Obtížnost: Střední

Okolo hradu Červenice

Běh, orientační běh
Délka: 10.62km
Obtížnost: Střední

Velká Fatra, Ostrá

Pěší turistika, trekking
Délka: 15.94km
Obtížnost: Lehká

Traunstein

Horská turistika, VHT, ferrata
Délka: 17.53km
Obtížnost: Těžká

Okolo Kopaniny

Běh, orientační běh
Délka: 13.30km
Obtížnost: Lehká

INOV-8 Hostýnská osma 2017

Běh, orientační běh
Délka: 66.21km
Obtížnost: Těžká

  Starší trasy »


Zasílání e-mail zpravodajství

Proč se registrovat?

Obrázek regionílní identity