Články

29.11.2014 | Zpravodajství

Myslet na letní dovolenou je dobré již nyní (PR)

Ačkoliv mnoho z nás se z dovolené vrátila teprve před pár týdny nebo měsíci, již nyní je dobré myslet na následující sezonu. Mnohé hotely a logicky tedy i cestovní kanceláře již přicházejí s novými termíny, a tak je i ideální doba, kdy by měla být letní dovolená 2015 zakoupena. Výběrem a koupí zájezdu s takovým předstihem neuděláte chybu hlavně proto, že máte na výběr ještě dostatek volných kapacit a samotné zájezdy bývají cenově zvýhodněny.


29.11.2014 | Zpravodajství

12.ročník mezinárodního festivalu outdorových filmů se blíží do finále

Mezinárodní festival outdoorových filmů je putovní soutěžní přehlídka outdoorových filmů. Za dvanáct let své existence se stal v podstatě největším filmovým soutěžním festivalem v České republice, ale také na světě. Festival je zaměřený na sporty i život s outdoorovou tématikou, na filmy dobrodružné, extrémní, adrenalinové, ale také cestopisné. 12 ročník pomalu spěje do finále. V tuto chvíli bude festival probíhat již jen v 6 městech (z 41) a 6.12. bude v Pražské Lucerně slavnostní zakončení.


28.11.2014 | Zpravodajství

Patříte mezi ty, kteří milují hlavně relaxaci a odpočinek? (PR)

Ne každý vyhledává nutně aktivní dovolenou, plnou sportu, turistiky nebo poznávání zajímavých památek. Je mnoho lidí, kteří dávají přednost hlavně relaxu a odpočinku. Pojďme se tedy podívat na možnosti, jak může příjemný pobyt vypadat, abyste si během něho skutečně vyčistili hlavu a mohli se tak opět naplno vrhnout do osobních i pracovních povinností.


28.11.2014 | Zpravodajství

Z regionů ČR: Zadní skály Držková mění "vzhled"

Přední a Zadní skály na Držkové jsou jedny z nejoblíbenějších lezeckých oblastí Hostýnských vrchů. Zatímco Přední skály jsou rozsáhlejší a z této oblasti známější, viditelné na hřebenu z hlavní cesty, tak Zadní skály jsou v jejich stínu, schované v lesích. Lesy ČR však provedly minulý rok těžbu dřeva na úpatí Zadních skal a jejich dosud skrytá dominanta krásně vystoupila do krajiny. Přinášíme fotografie a krátkou reportáž o Zadních skalách Držková.


24.11.2014 | Zpravodajství

Konec roku se blíží. Vyrazte na dokonalý silvestrovský pobyt (PR)

Mezi lokality, které zaručeně nezklamou, patří rozhodně oblasti Vysokých a Nízkých Tater, které jsou považovány za jedny z nejkrásnějších hor Evropy. Navíc potěší jak v zimě, a to milovníky lyžování, tak i v létě, a to všechny milovníky turistiky, kteří mají možnost poznat nádhernou přírodu všude okolo.


Strany: « Předcházející | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Následující »

Aktuality

28.12.2018

Více než 1900 tras v databázi

Tento rok byla překročena hranice 1900 zadaných tras. Naši uživatelé se veřejně podělili o 1067 outdoorových aktivit a 873 výletů zadali jako soukromou trasu.

6.3.2018

Defaultní OpenStreetMap

Vypnuté mapové dlaždice Shocart byly již nahrazeny mapami OpenStreetMap. Ty se zobrazují defaultně jako hlavní mapa ve webovém prostřední ve vyhledávání tras či v detailu trasy a samozřejmě také defaultně v mapové aplikaci. Děkujeme za trpělivost.

4.1.2018

Vypnutí mapových podkladů Shocart

Od 1.1.2018 nejsou dostupné mapové podklady Shocart a mapové funkce s tím spojené. Využívat nadále můžete Open Street Map a Google maps. Po určitou dobu bude ještě nefunkční Shocart nastaven jako defaultní mapa (projevuje se jako prázdné dlaždice s nápisem "Pro toto přiblížení nejsou k dispozici mapová data") a je nutné si v mapové aplikaci přepnout na zmíněné ostatní vrstvy. Na úpravě pracujeme. Kreslení a práce s trasami funguje beze změn. V letošním roce dojde k výrazným změnám ve struktuře a grafice webu a v mapové aplikaci a jejích podkladech. Toto uvedené krátkodobé omezení je prvním krokem k těmto změnám a děkujeme Vám za trpělivost a pochopení.

Více aktualit »


Nejnovější trasy

Údavská padesátka

Běh, orientační běh
Délka: 45.84km
Obtížnost: Střední

Beskydská sedmička do 300 bodov GPS

Běh, orientační běh
Délka: 89.36km
Obtížnost: Těžká

Beskydská sedmička do 300 bodov GPS

Běh, orientační běh
Délka: 90.17km
Obtížnost: Těžká

Beskydská sedmička 2015

Běh, orientační běh
Délka: 93.30km
Obtížnost: Těžká

Tisícovky Železnorudska

Horská turistika, VHT, ferrata
Délka: 21.67km
Obtížnost: Střední

Lovečná a Helmwald - tisícovky Šumavy

Horská turistika, VHT, ferrata
Délka: 17.96km
Obtížnost: Střední

Rýchory

Horská turistika, VHT, ferrata
Délka: 10.60km
Obtížnost: Střední

  Starší trasy »


Zasílání e-mail zpravodajství

Proč se registrovat?

Obrázek regionílní identity