Články

11.4.2015 | Zpravodajství

Hostýnská osma 2015 - 3 hod 56 min po spuštění registrace startovní listina zaplněna

Tři ročníky stačily na to, aby závod INOV-8 Hostýnská osma získal přední místo v českých ultra trailových závodech. Letošní kapacita 580 míst byla obsazena necelé čtyři hodiny po spuštění registrace. Tento rok je závod plánován na 8.8.2015 se startem v 8:08 od OÚ v Rajnochovicích. Délka trasy bude 66km s převýšením 3000 metrů. Na trati nebudou chybět známá místa jako Tesák, Čerňava (2x), Jehelník, Svatý Hostýn, Obřany, Ondřejovsko, Kelčský Javorník atd.


25.2.2015 | Zpravodajství

Ubytování v Moravském krasu (PR)

Přemýšlíte, jak zpestřit Vašim dětem nadcházející jarní prázdniny a rádi byste tento čas využili ke společnému strávení volného času? Jarní prázdniny jsou obvykle ideální příležitostí k rodinné dovolené. Konec zimy si tak můžete zpestřit pobytem v Moravském krasu.


10.1.2015 | Zpravodajství

Nová rozhledna na Markoušovickém hřebeni

V Jestřebích horách (Broumovská vrchovina, Trutnov, Broumov, Náchod) vyrostla v roce 2014 nová rozhledna. Jejím investorem jsou Lesy české republiky a rozhlednu naleznete na Markoušovickém hřebeni nad obcí Slavětín (naproti Slavětínskému vrchu) a je také označována jako Slavětínská rozhledna.


30.11.2014 | Zpravodajství

Co vše může skýtat dovolená v horách? (PR)

Dovolená nemusí být nutně spojena jenom s pobytem u moře. Aktivní dovolená ve Vysokých Tatrách prospěje tělu, přinese zážitky a vyčistí mysl. Pokud to spojíte s ubytováním v nejvýše položeném horském hotelu na Slovensku - na Sliezskom dome - nebude to mít chybu. Sliezsky dom se nachází na začátku Velické doliny, na břehu Velického plesa. Kvalitně vybavené pokoje a špičkový personál ve vysokohorském prostředí.


30.11.2014 | Zpravodajství

Z regionů ČR: Mikulášská nadílka od Yettiho na výstavě Šangri-la v Západočeském muzeu.

Bojí se vaše děti čerta (Mikuláše)? Přijďte s nimi 5. 12. 2014 mezi 14 - 16h pro Mikulášskou nadílku od Yettiho do Západočeského muzea kde se koná putovní výstava Šangri-la. ŠANGRI-LA je největší autorská výstava toho druhu ve Střední Evropě. Představuje magickou cestu za bájným údolím věčného štěstí ŠANGRI-LA, skrytým „někde v Himálaji“. Podává komplexní přehled o čtyřech zemích: NEPÁL – TIBET – BHÚTÁN - INDIE.


Strany: « Předcházející | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Následující »

Aktuality

28.12.2018

Více než 1900 tras v databázi

Tento rok byla překročena hranice 1900 zadaných tras. Naši uživatelé se veřejně podělili o 1067 outdoorových aktivit a 873 výletů zadali jako soukromou trasu.

6.3.2018

Defaultní OpenStreetMap

Vypnuté mapové dlaždice Shocart byly již nahrazeny mapami OpenStreetMap. Ty se zobrazují defaultně jako hlavní mapa ve webovém prostřední ve vyhledávání tras či v detailu trasy a samozřejmě také defaultně v mapové aplikaci. Děkujeme za trpělivost.

4.1.2018

Vypnutí mapových podkladů Shocart

Od 1.1.2018 nejsou dostupné mapové podklady Shocart a mapové funkce s tím spojené. Využívat nadále můžete Open Street Map a Google maps. Po určitou dobu bude ještě nefunkční Shocart nastaven jako defaultní mapa (projevuje se jako prázdné dlaždice s nápisem "Pro toto přiblížení nejsou k dispozici mapová data") a je nutné si v mapové aplikaci přepnout na zmíněné ostatní vrstvy. Na úpravě pracujeme. Kreslení a práce s trasami funguje beze změn. V letošním roce dojde k výrazným změnám ve struktuře a grafice webu a v mapové aplikaci a jejích podkladech. Toto uvedené krátkodobé omezení je prvním krokem k těmto změnám a děkujeme Vám za trpělivost a pochopení.

Více aktualit »


Nejnovější trasy

Údavská padesátka

Běh, orientační běh
Délka: 45.84km
Obtížnost: Střední

Beskydská sedmička do 300 bodov GPS

Běh, orientační běh
Délka: 89.36km
Obtížnost: Těžká

Beskydská sedmička do 300 bodov GPS

Běh, orientační běh
Délka: 90.17km
Obtížnost: Těžká

Beskydská sedmička 2015

Běh, orientační běh
Délka: 93.30km
Obtížnost: Těžká

Tisícovky Železnorudska

Horská turistika, VHT, ferrata
Délka: 21.67km
Obtížnost: Střední

Lovečná a Helmwald - tisícovky Šumavy

Horská turistika, VHT, ferrata
Délka: 17.96km
Obtížnost: Střední

Rýchory

Horská turistika, VHT, ferrata
Délka: 10.60km
Obtížnost: Střední

  Starší trasy »


Zasílání e-mail zpravodajství

Proč se registrovat?

Obrázek regionílní identity