Články

11.9.2016 | Vybavení

Reklamní předměty doplní vaši výbavu (PR)

Kvalitní sportovní vybavení je důležitým pomocníkem závodů i tripů pro radost. Firmy toto vědí a snaží se podporovat zdravý životní styl svých zaměstnanců a zákazníků tematickými reklamními předměty. Získejte vybavení pro vaše cesty zdarma.


27.6.2016 | Vybavení

TEST: Funkční triko Scutum Wear

Na trhu je nepřeberné množství výrobců a druhů funkčního prádla, desítky materiálů, střihů a technologií. Navádí to k myšlence, že není nejen potřeba, ale není ani reálně možné začít s výrobou nového termoprádla. Přesto jsme dostali možnost otestovat novou značku českého výrobce Scutum Wear. Posuďte sami co uživatelům přináší.


4.3.2016 | Vybavení

TEST: Nůž Opinel Carbon

První článek z nového seriálu v rubrice Vybavení v kterém testujeme výhradně vybavení po několikaletém intenzivním používání. Na úvod seriálu jsme si vzali na mušku klasický francouzský nůž Opinel. Konkrétně verzi z karbonové oceli, tedy Opinel Carbon s označením VRN N°07 tzn. s délkou čepele 8 cm. Postavili jsme před sebe nový nůž a totožný model se stářím 18 let.


28.2.2016 | Vybavení

Dětské helmy na kolo (PR)

Přinášíme několik málo rad pro optimální výběr dětské cyklo helmy. Kromě volby zásadního parametru jako je správná velikost, pak zapojme dítě do výběru a udělejme pro něj přilbu nepostradatelným a žádaným doplňkem.


16.12.2015 | Vybavení

4 rady, jak vybrat cestovní pojistku (PR)

O jaké pojistce se v posledních letech mluví stále častěji? Je to určitě cestovní pojištění do zahraničí. A to samozřejmě z toho důvodu, že cestování se stává oblíbeným koníčkem všech generací. Podívejte se spolu s námi na to, jak vybrat pojistku skutečně správně.


Strany: « Předcházející | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Následující »

Aktuality

28.12.2018

Více než 1900 tras v databázi

Tento rok byla překročena hranice 1900 zadaných tras. Naši uživatelé se veřejně podělili o 1067 outdoorových aktivit a 873 výletů zadali jako soukromou trasu.

6.3.2018

Defaultní OpenStreetMap

Vypnuté mapové dlaždice Shocart byly již nahrazeny mapami OpenStreetMap. Ty se zobrazují defaultně jako hlavní mapa ve webovém prostřední ve vyhledávání tras či v detailu trasy a samozřejmě také defaultně v mapové aplikaci. Děkujeme za trpělivost.

4.1.2018

Vypnutí mapových podkladů Shocart

Od 1.1.2018 nejsou dostupné mapové podklady Shocart a mapové funkce s tím spojené. Využívat nadále můžete Open Street Map a Google maps. Po určitou dobu bude ještě nefunkční Shocart nastaven jako defaultní mapa (projevuje se jako prázdné dlaždice s nápisem "Pro toto přiblížení nejsou k dispozici mapová data") a je nutné si v mapové aplikaci přepnout na zmíněné ostatní vrstvy. Na úpravě pracujeme. Kreslení a práce s trasami funguje beze změn. V letošním roce dojde k výrazným změnám ve struktuře a grafice webu a v mapové aplikaci a jejích podkladech. Toto uvedené krátkodobé omezení je prvním krokem k těmto změnám a děkujeme Vám za trpělivost a pochopení.

Více aktualit »


Nejnovější trasy

kahurangi park

Horská turistika, VHT, ferrata
Délka: 49.96km
Obtížnost: Střední

Přírodním parkem Melechov

Běh, orientační běh
Délka: 10.66km
Obtížnost: Střední

Okolo hradu Červenice

Běh, orientační běh
Délka: 10.62km
Obtížnost: Střední

Velká Fatra, Ostrá

Pěší turistika, trekking
Délka: 15.94km
Obtížnost: Lehká

Traunstein

Horská turistika, VHT, ferrata
Délka: 17.53km
Obtížnost: Těžká

Okolo Kopaniny

Běh, orientační běh
Délka: 13.30km
Obtížnost: Lehká

INOV-8 Hostýnská osma 2017

Běh, orientační běh
Délka: 66.21km
Obtížnost: Těžká

  Starší trasy »


Zasílání e-mail zpravodajství

Proč se registrovat?

Obrázek regionílní identity