Články

11.9.2016 | Vybavení

Reklamní předměty doplní vaši výbavu (PR)

Kvalitní sportovní vybavení je důležitým pomocníkem závodů i tripů pro radost. Firmy toto vědí a snaží se podporovat zdravý životní styl svých zaměstnanců a zákazníků tematickými reklamními předměty. Získejte vybavení pro vaše cesty zdarma.


27.6.2016 | Vybavení

TEST: Funkční triko Scutum Wear

Na trhu je nepřeberné množství výrobců a druhů funkčního prádla, desítky materiálů, střihů a technologií. Navádí to k myšlence, že není nejen potřeba, ale není ani reálně možné začít s výrobou nového termoprádla. Přesto jsme dostali možnost otestovat novou značku českého výrobce Scutum Wear. Posuďte sami co uživatelům přináší.


4.3.2016 | Vybavení

TEST: Nůž Opinel Carbon

První článek z nového seriálu v rubrice Vybavení v kterém testujeme výhradně vybavení po několikaletém intenzivním používání. Na úvod seriálu jsme si vzali na mušku klasický francouzský nůž Opinel. Konkrétně verzi z karbonové oceli, tedy Opinel Carbon s označením VRN N°07 tzn. s délkou čepele 8 cm. Postavili jsme před sebe nový nůž a totožný model se stářím 18 let.


28.2.2016 | Vybavení

Dětské helmy na kolo (PR)

Přinášíme několik málo rad pro optimální výběr dětské cyklo helmy. Kromě volby zásadního parametru jako je správná velikost, pak zapojme dítě do výběru a udělejme pro něj přilbu nepostradatelným a žádaným doplňkem.


16.12.2015 | Vybavení

4 rady, jak vybrat cestovní pojistku (PR)

O jaké pojistce se v posledních letech mluví stále častěji? Je to určitě cestovní pojištění do zahraničí. A to samozřejmě z toho důvodu, že cestování se stává oblíbeným koníčkem všech generací. Podívejte se spolu s námi na to, jak vybrat pojistku skutečně správně.


Strany: « Předcházející | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Následující »

Aktuality

6.3.2018

Defaultní OpenStreetMap

Vypnuté mapové dlaždice Shocart byly již nahrazeny mapami OpenStreetMap. Ty se zobrazují defaultně jako hlavní mapa ve webovém prostřední ve vyhledávání tras či v detailu trasy a samozřejmě také defaultně v mapové aplikaci. Děkujeme za trpělivost.

4.1.2018

Vypnutí mapových podkladů Shocart

Od 1.1.2018 nejsou dostupné mapové podklady Shocart a mapové funkce s tím spojené. Využívat nadále můžete Open Street Map a Google maps. Po určitou dobu bude ještě nefunkční Shocart nastaven jako defaultní mapa (projevuje se jako prázdné dlaždice s nápisem "Pro toto přiblížení nejsou k dispozici mapová data") a je nutné si v mapové aplikaci přepnout na zmíněné ostatní vrstvy. Na úpravě pracujeme. Kreslení a práce s trasami funguje beze změn. V letošním roce dojde k výrazným změnám ve struktuře a grafice webu a v mapové aplikaci a jejích podkladech. Toto uvedené krátkodobé omezení je prvním krokem k těmto změnám a děkujeme Vám za trpělivost a pochopení.

7.8.2017

Opět jsme sponzory Hostýnské osmy

Již třetím ročníkem zajišťujeme účastníkům mapu závodu. Finančně a organizačně se podílíme na její realizaci. Letos se koná již 6.ročník INOV-8 Hostýnské osmy – turisticko-běžeckého závodu jednotlivců a dvoučlenných týmů na 65 km s cca převýšením 3.000m

Více aktualit »


Nejnovější trasy

kahurangi park

Horská turistika, VHT, ferrata
Délka: 49.96km
Obtížnost: Střední

Přírodním parkem Melechov

Běh, orientační běh
Délka: 10.66km
Obtížnost: Střední

Okolo hradu Červenice

Běh, orientační běh
Délka: 10.62km
Obtížnost: Střední

Velká Fatra, Ostrá

Pěší turistika, trekking
Délka: 15.94km
Obtížnost: Lehká

Traunstein

Horská turistika, VHT, ferrata
Délka: 17.53km
Obtížnost: Těžká

Okolo Kopaniny

Běh, orientační běh
Délka: 13.30km
Obtížnost: Lehká

INOV-8 Hostýnská osma 2017

Běh, orientační běh
Délka: 66.21km
Obtížnost: Těžká

  Starší trasy »


Zasílání e-mail zpravodajství

Proč se registrovat?

Obrázek regionílní identity