Články

4.9.2012 | Zpravodajství

Výstava stanů a lyží Sporten, prodej za posezonní ceny

Rozlučte se s létem a přivítejte zimu = zveme Vás na posezónní výstavu stanů spojenou s prezentací lyží Sporten na novou sezonu 2012/2013. Dále na výstavě naleznete filtry Katadyn a doprovodný program - soutěže, Slackline, občerstvení. Jako novinku představíme auto stany Patagony Hut, které se začaly vyrábět letos během léta. Na výstavě naleznete více než 40 stanů na 1000 m2 za ceny výprodejové - posezónní. Výstava stanů a lyží se koná u našeho outdoorového obchůdku mysport.cz ve srubu v Hostýnských vrších, Držkové.

 

AKTUALITY, ZMĚNY VE VÝSTAVĚ (ČLÁNKU) - POZOR ČTĚTE! 

2.10.2012

Jsme učinili drobné změny v programu výstavy, prosím čtěte níže - změněné nebo doplněné texty jsou psané kurzívou.

9.10.2012

Po jednání s výrobci se nám upravil sortiment vystavených stanů. Z nabídky bohužel vypadl Ferrino. Nově jsou v nabídce stany Trimm a Husky.
Dále z důvodu výrazné nepřízně počasí jsme stany začali stavět až v pondělí. Tím jsme ve skluzu s nabídkou stanů. Dnes bylo možno zhlédnout 16 stanů - kompletně Jurek a Husky, částečně Trimm. Zítra odpoledne bude k nahlédnutí 25 stanů - Jurek, Husky, Trimm, Pinguin a ve čtvrtek odpoledne všech 40. V případě zájmu návštěvníka vystavíme určitý stan přednostně i za jeho asistence, pokud si bude přát. Omlouváme se návštěvníkům, kteří v neděli vážili cestu (i přes vytrvalý celodenní déšť) nebo nemohli shlédnout všechny stany. Velmi si vážíme vašeho zájmu.
____________________________________________________________________________

Původní článek 4.9.2012:

KDE SE VÝSTAVA STANŮ KONÁ ?

Na adrese Držková 181, 76319 na cestě po silnici 489 směrem ze Zlína (Fryštáku, Slušovic) do skiareálu Troják (do Bystřice pod Hostýnem či Hošťálkové) naleznete 1,5 km za cedulí konce obce Držková po levé straně u cesty srub. Již od cesty Vás bude navigovat cedule odkazující na náš obchůdek.Více o obchůdku se můžete dočíst zde.


Výstavě je věnováno min. 1000 m2 louky u obchodu. 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
KDY SE VÝSTAVA STANŮ KONÁ?

7.10. - 14.10.2012, vždy od 9:00 do 18:00
(neděle až neděle)

CO NA VÝSTAVĚ MŮŽETE VIDĚT, KOUPIT, VYZKOUŠET SI?

VÍCE NEŽ 40 STANŮ NA 1000m2
(po celou dobu trvání výstavy)
Ve spolupráci s výrobci stanů: Jurek S+R, Pinguin, Ferrino a Fjord Nansen vystavíme všechny druhy stanů od expedičních přes trekkingové až po velké rodinné. U každého stanu popis a samozřejmé péče personálu. Stany budeme nabízet k prodeji za snížené (výprodejové) posezóní slevy!   stany Jurek S+R, více zde
 

 

 

 

  stany Pinguin, více zde

 

  

 

  stany Fjord Nansen, více zde 

NOVINKA - AUTOSTANY PATAGONY HUT
(v závěru výstavy pátek - neděle)
Autostany pro Vaše nejdrsnější i nejromantičtější výpravy po cestách i necestách. Letos v srpnu uvedla na trh česká firma OM Canopies s.r.o. auto stany vlastní výroby pod značkou Patagony Hut. Na výstavě Vám jako prodejce těchto stanů rádi předvedeme ukázkový vzorek a prostřednictvím zástupce výrobce vysvětlíme vše do nejmenších podrobností. Více zde.


 

LYŽE SPORTEN 2012 / 2013
(po celou dobu výstavy)
Ve spolupráci s výrobcem českých lyží Sporten Vám na výstavě stanů předvedeme novou aktuální kolekci lyží Sporten pro nadcházející sezonu. V samostatném stánku naleznete sjezdové lyže i běžky, personál vám rád předvede celou kolekci nebo jen vybrané zboží. Lyže si můžete rovněž zakoupit, stejně tak doplňkové vybavení v obchodě - vázání, vosky, vaky na lyže, hůlky atd. A ceny budou rovněž příznivé :-)
Lyže Sporten můžete nakonec vidět, osahat si, načerpat informace a pořídit za příznivou cenu již od samého počátku výstavy tedy od 7.10. V závěru výstavy o víkendu 12.-14.10. budou lyže přesunuty do exteriéru.

 

 

FILTRY KATADYN PRO ÚPRAVU PITNÉ VODY V PŘÍRODĚ 
(v závěru výstavy pátek - neděle)
Vyzkoušejte si jak se připravuje pitná voda z přírodního znečistěného zdroje. K dispozici celá řada výrobků Katadyn, kterou Vám předvede odborný personál a sami si můžete filtry vyzkoušet. A samozřejmě rovněž je možno filtry v rámci výstavy zakoupit za příznivé ceny.
Katadyn je nejvýznamnějším světovým výrobcem technologií pro individuální úpravu pitné vody. Celá řada cestovatelů, sportovců vyznávajících outdoorové aktivity ale i obchodních cestujících a rodin s dětmi spoléhá na výrobky Katadyn ve chvílích pracovního nasazení, rodinné dovolené nebo aktivního sportovního vyžití. Produkty Katadyn určené pro profesionální využití dnes tvoří nepostradatelnou součást vybavení speciálních armádních jednotek operujících v náročných podmíkách v nejrůznějších regionech světa. Filtry a sterilizační přípravky Katadyn se osvědčily také v praktické činnosti mnoha vládních a neziskových mezinárodních organizací, které poskytují humanitární pomoc. Více zde.

 

 


SOUTĚŽ - STAVBA STANU NA RYCHLOST 
(v závěru výstavy pátek - neděle)
Jednotlivci, dvojice. Soutěž probíhá celý týden od pondělí do neděle. Pro výherce hodnotné ceny. V neděli v závěru vyhodnocení. Výherci samozřejmě nemusí být v neděli přítomni, budou informováni dodatečně a výhra zaslána poštou. Do soutěže je možné se přihlásit na místě nebo předem prostřednictvím mailu. Pravidla a organizaci včas vyvěsíme na internetové stránky Kamenných mužíků včetně stanovení ceny pro výherce. Stejně tak budou pravidla k dispozici přímo na výstavě. Soutěži věnujeme samostaný článek, který budeme postupně upravovat a rozšiřovat o výsledky a potřebné informace.
Omlouváme se, soutěž - stavba stanu na rychlost - bude nakonec probíhat až o závěrečném klíčovém víkendu tedy v pátek 12.10. - neděle 14.10.

SLACKLINE
(v závěru výstavy pátek - neděle)
Vyzkoušejte si "provazochodecví" v moderním pojetí chůze po široké smyci. V rámci výstavy stanů bude připravena (bezpečná) "lajna" na které si pod odborným dozorem můžete vyzkoušet tento nový druh adrenalinového sportu. 

OBČERSTVENÍ 
(v závěru výstavy pátek - neděle)
Klasické rychlé občerstvení s posezením, klobásy, alko i nealko, vše dobré :-) 


PROGRAM VÝSTAVY STANŮ

7.10.2012, neděle - 8.10.2012, pondělí

Dokončovací práce kolem výstavy, zejména stavění stanů. Mnoho zákazníků se rádo účastní stavění stanu, jelikož způsob, praktičnost, rychlost či jednoduchost stavby je jeden z ukazatelů pro výběr stanu. I přes dokončovací práce budou mít návštěvníci od nás samozřejmě plnohodnotnou péči.
Prezentace Sporten 2012/13. Sjezdové i běžecké lyže pro nadcházející sezonu. Prezentace spojená s prodejem. V obchůdku možno dokoupit vázání, vosky, vaky na lyže, hůlky atd.

9.10. - 11.10.2012, úterý - čtvrtek
Výstava stanů
(přes 40 stanů, 1000 m2, Jurek S+R, Pinguin, Ferrino, Fjord Nansen)
Prezentace Sporten 2012/13. Sjezdové i běžecké lyže pro nadcházející sezonu. Prezentace spojená s prodejem. V obchůdku možno dokoupit vázání, vosky, vaky na lyže, hůlky atd.

12.10. - 14.10.2012, pátek - neděle
Výstava stanů (přes 40 stanů, 1000 m2, Jurek S+R, Pinguin, Ferrino, Fjord Nansen)
Prezentace Sporten 2012/13. Sjezdové i běžecké lyže pro nadcházející sezonu. Prezentace spojená s prodejem. V obchůdku možno dokoupit vázání, vosky, vaky na lyže, hůlky atd.
Auto stany Patagony Hut. Novinka na trhu - stan na střechu auta.
Stánek věnovaný filtrům Katadyn. Prezentace celé řady filtrů Katadyn včetně předváděčky -možno si vyzkoušet filtraci a používání jednotlivých filtrů.
Soutěž o stavbu stanu na rychlost.
Slackline. Vyzkoušejte si "provazochodecví" v moderním pojetí chůze po široké smyci (lajně).
Občerstvení. Stánek s občerstvením, nápoji, točeným pivem atd.
 

Těšíme se na Vaši návštěvu :-)
Za obchod Mysport.cz a Kamenné mužíky Martina a Pepa Doušovi

 « předcházející článek   následující článek »   zpět na seznam článků ^

Aktuality

28.12.2018

Více než 1900 tras v databázi

Tento rok byla překročena hranice 1900 zadaných tras. Naši uživatelé se veřejně podělili o 1067 outdoorových aktivit a 873 výletů zadali jako soukromou trasu.

6.3.2018

Defaultní OpenStreetMap

Vypnuté mapové dlaždice Shocart byly již nahrazeny mapami OpenStreetMap. Ty se zobrazují defaultně jako hlavní mapa ve webovém prostřední ve vyhledávání tras či v detailu trasy a samozřejmě také defaultně v mapové aplikaci. Děkujeme za trpělivost.

4.1.2018

Vypnutí mapových podkladů Shocart

Od 1.1.2018 nejsou dostupné mapové podklady Shocart a mapové funkce s tím spojené. Využívat nadále můžete Open Street Map a Google maps. Po určitou dobu bude ještě nefunkční Shocart nastaven jako defaultní mapa (projevuje se jako prázdné dlaždice s nápisem "Pro toto přiblížení nejsou k dispozici mapová data") a je nutné si v mapové aplikaci přepnout na zmíněné ostatní vrstvy. Na úpravě pracujeme. Kreslení a práce s trasami funguje beze změn. V letošním roce dojde k výrazným změnám ve struktuře a grafice webu a v mapové aplikaci a jejích podkladech. Toto uvedené krátkodobé omezení je prvním krokem k těmto změnám a děkujeme Vám za trpělivost a pochopení.

Více aktualit »


Nejnovější trasy

Údavská padesátka

Běh, orientační běh
Délka: 45.84km
Obtížnost: Střední

Beskydská sedmička do 300 bodov GPS

Běh, orientační běh
Délka: 89.36km
Obtížnost: Těžká

Beskydská sedmička do 300 bodov GPS

Běh, orientační běh
Délka: 90.17km
Obtížnost: Těžká

Beskydská sedmička 2015

Běh, orientační běh
Délka: 93.30km
Obtížnost: Těžká

Tisícovky Železnorudska

Horská turistika, VHT, ferrata
Délka: 21.67km
Obtížnost: Střední

Lovečná a Helmwald - tisícovky Šumavy

Horská turistika, VHT, ferrata
Délka: 17.96km
Obtížnost: Střední

Rýchory

Horská turistika, VHT, ferrata
Délka: 10.60km
Obtížnost: Střední

  Starší trasy »


Zasílání e-mail zpravodajství

Proč se registrovat?

Obrázek regionílní identity