Články

16.3.2011 | Zpravodajství

Výstava FOR CARAVAN

Jarní výstava FOR CARAVAN v pražských Letňanech se již tradičně stává svátkem všech milovníků karavaningu v Čechách. Poslední březnový víkend přivítá Výstaviště v pražských Letňanech všechny milovníky obytných automobilů a karavanů. Ve dnech 25. – 27. března si návštěvníci budou moci prohlédnout na téměř 10.000 m2 výstavní plochy velkolepou přehlídku obytných automobilů, karavanů a doplňků pro karavaning.

 

V letošním roce firmy pro návštěvníky připravily výstavní expozice nebývalých rozměrů.

 

Firma Caravan Metropol na výstavě představí cenově příznivá obytná auta s alkovnou značky Bürstner. Na více než 900 m2 své výstavní plochy firma nabídne i nový Argos Time, který sází na vyzkoušené nápady. Jedná se  o samostatnou modelovou řadu, která opticky zapadá do aktuálního programu obytných vozů Bürstner.

 

 

 

 

 

 

 

 

Návštěvníci jarní pražské výstavy FOR CARAVAN budou mít poprvé možnost důkladně se seznámit i se značkou FOREST RIVER, která je jedním z největších výrobců motorhomů a karavanů na americkém trhu. Na výstavní expozici firmy EUROPE HOLDING  se setkáte s tou pravou Amerikou, jak ji ještě neznáte.

Karavany Sunseeker jsou luxusní modely z produkce FOREST RIVER, které nabízejí zcela nezávislý domov díky výkonnému generátoru, velké zásobě vody a obrovskému užitnému prostoru. Svoji dvanáctimetrovou délkou budou právem patřit k nepřehlédnutelným perličkám výstavy. Připraveny budou pro Vás i další nejnovější modely značek Sunsseker, Georgetown, Coachman, XLR, Bershire, Salem, Rockwood, Wildwood, Siera, Wildcat, V-cross, Flagstaff, Wolfpup, Surveyor, které firma EUROPE HOLDING v Čechách nabízí.

Po delší přestávce se opět v Praze  na výstavě FOR CARAVAN představí firma PV CARAVAN Přerov, zastupující v České republice největšího evropského výrobce obytných vozidel - německou firmu Hobby. Expozice bude nabízet zejména luxusní obytné přívěsy Hobby v modelových řadách De LUXE, EXCELLENT, PRESTIGE a modely LA VITA obytných délek od 3,5 do 7,5 m a prodejních cenách od 300 tis. Kč. Vybavenost obytných přívěsů je řízena heslem: včetně všeho. Návštěvníci si budou moci prohlédnout i obytné automobily Hobby VAN EXCLUSIVE, SIESTA A SPHINX. Firma PV CARAVAN připravuje na své expozici také zajímavý doprovodný program.

 

 

 

 

 

 

Společnost Caravan Centrum HYKRO

v letošním roce představí na ploše cca 830 m2 celou řadu novinek od značek Carado, Knaus, Ilusion, Eriba, Weinsberg a Wilk. Zájemce o vozy s alkovnou určitě osloví vůz německé značky Carado A 464, který svou velmi příznivou cenou za obytný automobil pro 6 osob a bohatou standardní výbavou příjemně překvapí. Od stejné značky se zde také představí i polointegrované modely T 134, T 344 a T 348. T 134 je malý obytný automobil pro dvě osoby s velkým zadním lůžkem a pod ním s velkou garáží pro jízdní kola. Model T 344 je téměř sedm metrů dlouhý a je určen pro komfortní cestování pro 2-3 osoby. Posledně jmenovaný model T 348 je novinkou pro rok 2011, polointegrovaný obytný vůz se stahovacím lůžkem ve střední části vozu, ve kterém může přenocovat až 6 osob.

I na expozicích firem KOBRAS, DONAKO, J.M. TRADE, PRONTO AUTOSALON, HV CARAVAN, BLUE RENT, KOV VELIM, TOP TRADE a dalších si návštěvníci mohou vychutnat nabídku novinek všech značek dostupných na našem trhu.

Souběžně s výstavou probíhá 2. festival cyklistiky a všeho, co k ní patří – FOR BIKES s atraktivním doprovodným programem a možností atraktivních výher pro návštěvníky.

Více na www.forcaravan.cz

Termín a místo konání
25. - 27. března 2011,
PVA Letňany
Otevírací doba
25. března 2011 / 10.00 – 19.00
26. - 27. března 2011 / 10.00 – 18.00

Cena vstupného
Základní vstupné: 100 Kč
Děti do 10 let: zdarma

PARKOVÁNÍ
V areálu PVA je připraveno 3.500 parkovacích míst pro návštěvníky. Je možné využít i záchytná parkoviště P+R v návaznosti na Pražskou integrovanou dopravu.
 « předcházející článek   následující článek »   zpět na seznam článků ^

Aktuality

28.12.2018

Více než 1900 tras v databázi

Tento rok byla překročena hranice 1900 zadaných tras. Naši uživatelé se veřejně podělili o 1067 outdoorových aktivit a 873 výletů zadali jako soukromou trasu.

6.3.2018

Defaultní OpenStreetMap

Vypnuté mapové dlaždice Shocart byly již nahrazeny mapami OpenStreetMap. Ty se zobrazují defaultně jako hlavní mapa ve webovém prostřední ve vyhledávání tras či v detailu trasy a samozřejmě také defaultně v mapové aplikaci. Děkujeme za trpělivost.

4.1.2018

Vypnutí mapových podkladů Shocart

Od 1.1.2018 nejsou dostupné mapové podklady Shocart a mapové funkce s tím spojené. Využívat nadále můžete Open Street Map a Google maps. Po určitou dobu bude ještě nefunkční Shocart nastaven jako defaultní mapa (projevuje se jako prázdné dlaždice s nápisem "Pro toto přiblížení nejsou k dispozici mapová data") a je nutné si v mapové aplikaci přepnout na zmíněné ostatní vrstvy. Na úpravě pracujeme. Kreslení a práce s trasami funguje beze změn. V letošním roce dojde k výrazným změnám ve struktuře a grafice webu a v mapové aplikaci a jejích podkladech. Toto uvedené krátkodobé omezení je prvním krokem k těmto změnám a děkujeme Vám za trpělivost a pochopení.

Více aktualit »


Nejnovější trasy

Okolo rybníku Hluboký

Auto, moto výlety
Délka: 10.57km
Obtížnost: Lehká

Okolo vrchu Hůra

Běh, orientační běh
Délka: 11.02km
Obtížnost: Střední

Přes vrch Bučina

Horská turistika, VHT, ferrata
Délka: 8.70km
Obtížnost: Střední

Okolo hradu Strádov

Běh, orientační běh
Délka: 13.91km
Obtížnost: Střední

Sluneční zátokou

Běh, orientační běh
Délka: 7.69km
Obtížnost: Lehká

Údavská padesátka

Běh, orientační běh
Délka: 45.84km
Obtížnost: Střední

Beskydská sedmička do 300 bodov GPS

Běh, orientační běh
Délka: 89.36km
Obtížnost: Těžká

  Starší trasy »


Zasílání e-mail zpravodajství

Proč se registrovat?

Obrázek regionílní identity