Články

16.3.2011 | Zpravodajství

Výstava FOR CARAVAN

Jarní výstava FOR CARAVAN v pražských Letňanech se již tradičně stává svátkem všech milovníků karavaningu v Čechách. Poslední březnový víkend přivítá Výstaviště v pražských Letňanech všechny milovníky obytných automobilů a karavanů. Ve dnech 25. – 27. března si návštěvníci budou moci prohlédnout na téměř 10.000 m2 výstavní plochy velkolepou přehlídku obytných automobilů, karavanů a doplňků pro karavaning.

 

V letošním roce firmy pro návštěvníky připravily výstavní expozice nebývalých rozměrů.

 

Firma Caravan Metropol na výstavě představí cenově příznivá obytná auta s alkovnou značky Bürstner. Na více než 900 m2 své výstavní plochy firma nabídne i nový Argos Time, který sází na vyzkoušené nápady. Jedná se  o samostatnou modelovou řadu, která opticky zapadá do aktuálního programu obytných vozů Bürstner.

 

 

 

 

 

 

 

 

Návštěvníci jarní pražské výstavy FOR CARAVAN budou mít poprvé možnost důkladně se seznámit i se značkou FOREST RIVER, která je jedním z největších výrobců motorhomů a karavanů na americkém trhu. Na výstavní expozici firmy EUROPE HOLDING  se setkáte s tou pravou Amerikou, jak ji ještě neznáte.

Karavany Sunseeker jsou luxusní modely z produkce FOREST RIVER, které nabízejí zcela nezávislý domov díky výkonnému generátoru, velké zásobě vody a obrovskému užitnému prostoru. Svoji dvanáctimetrovou délkou budou právem patřit k nepřehlédnutelným perličkám výstavy. Připraveny budou pro Vás i další nejnovější modely značek Sunsseker, Georgetown, Coachman, XLR, Bershire, Salem, Rockwood, Wildwood, Siera, Wildcat, V-cross, Flagstaff, Wolfpup, Surveyor, které firma EUROPE HOLDING v Čechách nabízí.

Po delší přestávce se opět v Praze  na výstavě FOR CARAVAN představí firma PV CARAVAN Přerov, zastupující v České republice největšího evropského výrobce obytných vozidel - německou firmu Hobby. Expozice bude nabízet zejména luxusní obytné přívěsy Hobby v modelových řadách De LUXE, EXCELLENT, PRESTIGE a modely LA VITA obytných délek od 3,5 do 7,5 m a prodejních cenách od 300 tis. Kč. Vybavenost obytných přívěsů je řízena heslem: včetně všeho. Návštěvníci si budou moci prohlédnout i obytné automobily Hobby VAN EXCLUSIVE, SIESTA A SPHINX. Firma PV CARAVAN připravuje na své expozici také zajímavý doprovodný program.

 

 

 

 

 

 

Společnost Caravan Centrum HYKRO

v letošním roce představí na ploše cca 830 m2 celou řadu novinek od značek Carado, Knaus, Ilusion, Eriba, Weinsberg a Wilk. Zájemce o vozy s alkovnou určitě osloví vůz německé značky Carado A 464, který svou velmi příznivou cenou za obytný automobil pro 6 osob a bohatou standardní výbavou příjemně překvapí. Od stejné značky se zde také představí i polointegrované modely T 134, T 344 a T 348. T 134 je malý obytný automobil pro dvě osoby s velkým zadním lůžkem a pod ním s velkou garáží pro jízdní kola. Model T 344 je téměř sedm metrů dlouhý a je určen pro komfortní cestování pro 2-3 osoby. Posledně jmenovaný model T 348 je novinkou pro rok 2011, polointegrovaný obytný vůz se stahovacím lůžkem ve střední části vozu, ve kterém může přenocovat až 6 osob.

I na expozicích firem KOBRAS, DONAKO, J.M. TRADE, PRONTO AUTOSALON, HV CARAVAN, BLUE RENT, KOV VELIM, TOP TRADE a dalších si návštěvníci mohou vychutnat nabídku novinek všech značek dostupných na našem trhu.

Souběžně s výstavou probíhá 2. festival cyklistiky a všeho, co k ní patří – FOR BIKES s atraktivním doprovodným programem a možností atraktivních výher pro návštěvníky.

Více na www.forcaravan.cz

Termín a místo konání
25. - 27. března 2011,
PVA Letňany
Otevírací doba
25. března 2011 / 10.00 – 19.00
26. - 27. března 2011 / 10.00 – 18.00

Cena vstupného
Základní vstupné: 100 Kč
Děti do 10 let: zdarma

PARKOVÁNÍ
V areálu PVA je připraveno 3.500 parkovacích míst pro návštěvníky. Je možné využít i záchytná parkoviště P+R v návaznosti na Pražskou integrovanou dopravu.
 « předcházející článek   následující článek »   zpět na seznam článků ^

Aktuality

7.8.2017

Opět jsme sponzory Hostýnské osmy

Již třetím ročníkem zajišťujeme účastníkům mapu závodu. Finančně a organizačně se podílíme na její realizaci. Letos se koná již 6.ročník INOV-8 Hostýnské osmy – turisticko-běžeckého závodu jednotlivců a dvoučlenných týmů na 65 km s cca převýšením 3.000m

1.5.2017

Hledáme redaktory

Rádi bychom rozšířili náš tým o nové externí redaktory. Uvítáme nadání pro psaní článků a focení. Co nás ale potěší je nadšení, chuť, pohodu a aktivní zájem o outdoorové aktivity a cestování. Čtěte více ...

29.10.2016

Turistické mapy opět funkční

Po krátkodobém výpadku jsou mapové podklady Shocart opět funkční. Děkujeme za Vaši trpělivost.

Více aktualit »


Nejnovější trasy

Wunderbach - ztracená Šumava

Horská turistika, VHT, ferrata
Délka: 11.84km
Obtížnost: Střední

Sobotište-Skalica

Pěší turistika, trekking
Délka: 29.77km
Obtížnost: Střední

Tisícovky nad Borovou Ladou ( Šumava)

Horská turistika, VHT, ferrata
Délka: 16.22km
Obtížnost: Střední

Tetřev, Čertův vrch a Sokol - tisícovky Šumavy

Horská turistika, VHT, ferrata
Délka: 17.77km
Obtížnost: Střední

Tisícovky Stolového hřbetu (Šumava)

Horská turistika, VHT, ferrata
Délka: 14.10km
Obtížnost: Střední

Lužickými horami

Horská turistika, VHT, ferrata
Délka: 20.25km
Obtížnost: Střední

Žitavská hory z Jitravy

Horská turistika, VHT, ferrata
Délka: 17.34km
Obtížnost: Střední

  Starší trasy »


Zasílání e-mail zpravodajství

Proč se registrovat?

Obrázek regionílní identity