Články

9.1.2017 | Teasi

Tahuna APP

Teasi nově připravil outdoorovou aplikaci softwaru TAHUNA pro zařízení s Android. Zatím jako Android BETA verzi a v příštím roce se můžete těšit na plnou verzi pro Android a iOS. Všichni registrovaní testeři aplikace mají možnost testovat software před všemi ostatními a napomáhat v budoucím vývoji.

 

TAHUNA APP přináší veškeré funkce TAHUNA software do smartphonů jako například: plánování podle zvoleného typu (kolo, lyže, pěší, loď), individuální plánování, detailní offline mapy a mnoho dalšího. Pro elektrokola bude navíc k dokoupení funkce odhadu dojezdu podle profilu trasy a doporučení jak řadit.

Hlavní výhodou aplikace bude možnost propojení s dalšími zařízeními jako například TEASI CORE cyklocomputer (předpokládané představení je jaro 2017). Pošle informace o navigování stejně tak jako příchozí hovory, SMS přes Bluetooth do displeje. Díky tomu má jezdec veškeré informace na řidítkách a může nechat svůj drahý smartphone v bezpečí batohu.

Plná veze aplikace APP pro Android a iOS pro navigace Teasi, pro smartphone a další zařízení.

TAHUNA APP je k dispozici ke stažení zdarma jako Android BETA verze v Google Play Store Všichni registrovaní testeři aplikace mají možnost testovat software před všemi ostatními a napomáhat v budoucím vývoji. Plná veze pro Android a iOS bude brzy následovat.

9.1.2017 | PR Teasi

______________________________________________________________________

Další články v rubrice Teasi:

Test navigace Teasi (3) - recenze aktualizace TAHUNA | 13.11.2016
Soutěž Teasi – Vyber si svou cestu | 15.10.2016
Teasi roste !
 
| 5.9.2016

______________________________________________________________________
 
 

 « předcházející článek   následující článek »   zpět na seznam článků ^

Aktuality

28.12.2018

Více než 1900 tras v databázi

Tento rok byla překročena hranice 1900 zadaných tras. Naši uživatelé se veřejně podělili o 1067 outdoorových aktivit a 873 výletů zadali jako soukromou trasu.

6.3.2018

Defaultní OpenStreetMap

Vypnuté mapové dlaždice Shocart byly již nahrazeny mapami OpenStreetMap. Ty se zobrazují defaultně jako hlavní mapa ve webovém prostřední ve vyhledávání tras či v detailu trasy a samozřejmě také defaultně v mapové aplikaci. Děkujeme za trpělivost.

4.1.2018

Vypnutí mapových podkladů Shocart

Od 1.1.2018 nejsou dostupné mapové podklady Shocart a mapové funkce s tím spojené. Využívat nadále můžete Open Street Map a Google maps. Po určitou dobu bude ještě nefunkční Shocart nastaven jako defaultní mapa (projevuje se jako prázdné dlaždice s nápisem "Pro toto přiblížení nejsou k dispozici mapová data") a je nutné si v mapové aplikaci přepnout na zmíněné ostatní vrstvy. Na úpravě pracujeme. Kreslení a práce s trasami funguje beze změn. V letošním roce dojde k výrazným změnám ve struktuře a grafice webu a v mapové aplikaci a jejích podkladech. Toto uvedené krátkodobé omezení je prvním krokem k těmto změnám a děkujeme Vám za trpělivost a pochopení.

Více aktualit »


Nejnovější trasy

Údavská padesátka

Běh, orientační běh
Délka: 45.84km
Obtížnost: Střední

Beskydská sedmička do 300 bodov GPS

Běh, orientační běh
Délka: 89.36km
Obtížnost: Těžká

Beskydská sedmička do 300 bodov GPS

Běh, orientační běh
Délka: 90.17km
Obtížnost: Těžká

Beskydská sedmička 2015

Běh, orientační běh
Délka: 93.30km
Obtížnost: Těžká

Tisícovky Železnorudska

Horská turistika, VHT, ferrata
Délka: 21.67km
Obtížnost: Střední

Lovečná a Helmwald - tisícovky Šumavy

Horská turistika, VHT, ferrata
Délka: 17.96km
Obtížnost: Střední

Rýchory

Horská turistika, VHT, ferrata
Délka: 10.60km
Obtížnost: Střední

  Starší trasy »


Zasílání e-mail zpravodajství

Proč se registrovat?

Obrázek regionílní identity