Články

24.2.2017 | Monitoring: outdoorová média

Stav tratí před víkendem (BEZKY.NET)

Současná obleva dala běžkařským tratím na většině míst republiky hodně zabrat. O víkendu by se mělo opět trochu ochladit a počasí vypadá velmi slibně, tak využijte ještě pěkné "lyžovačky".

 

Jizerské hory

Jizerská magistrála je stále v dobrém stavu. Sněhu kvůli dešti sice ubývá, ale zatím nejsou žádná problematická místa. Včera byla upravena trasa Bedřichov - Nová Louka - Kristiánov - Knajpa - Smědava - Čihadla - Krásná Máří - Hřebínek - Nová Louka - Bedřichov. Bedřichov - Nová Louka - Studené údolí - Kristiánov - Bílé Buky - Hřebínek - Olivetská - Černá Nisa - Vládní - Maliník - Bedřichov. Sníh je mokrý, ale zatím se neobjevila žádná vytátá místa.

 Stav běžkařských (běžeckých) tras v Jizerských horách

 

Krkonoše

Na vrcholcích Krkonoš je stále dostatek sněhu, přibližně 80cm. V týdnu spadlo hodně děšťových srážek, přesto na Černé hoře a okolí jsou stále dobré podmínky, tratě jsou odpoledne už trochu měkčí. Jsou upraveny tratě jak na klasiku, tak na bruslení, a to v délce asi 55 km. V Trutnově se lyžovat dá, ale omezeně, jen na starých lyžích na zbytcích tratí na Dvoračkách.

Krkonoše - běžecké upravené tratě pro běžky       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stav běžeckých tratí na českých horách podrobně naleznete na Bezky.net 
Kromě výše uvedeného je výhled na víkend 25 - 26.2.2017 včetně fotografií a předpovědi počasí uveden pro: Orlické hory, Jeseníky, Beskydy, Vysočina, Šumava, Krušené hory a Lužické hory.

24.2.2017 | celý článek a přehled stavu běžkařských tratí najdete na Bezky.net

 

 

 

 « předcházející článek   následující článek »   zpět na seznam článků ^

Aktuality

28.12.2018

Více než 1900 tras v databázi

Tento rok byla překročena hranice 1900 zadaných tras. Naši uživatelé se veřejně podělili o 1067 outdoorových aktivit a 873 výletů zadali jako soukromou trasu.

6.3.2018

Defaultní OpenStreetMap

Vypnuté mapové dlaždice Shocart byly již nahrazeny mapami OpenStreetMap. Ty se zobrazují defaultně jako hlavní mapa ve webovém prostřední ve vyhledávání tras či v detailu trasy a samozřejmě také defaultně v mapové aplikaci. Děkujeme za trpělivost.

4.1.2018

Vypnutí mapových podkladů Shocart

Od 1.1.2018 nejsou dostupné mapové podklady Shocart a mapové funkce s tím spojené. Využívat nadále můžete Open Street Map a Google maps. Po určitou dobu bude ještě nefunkční Shocart nastaven jako defaultní mapa (projevuje se jako prázdné dlaždice s nápisem "Pro toto přiblížení nejsou k dispozici mapová data") a je nutné si v mapové aplikaci přepnout na zmíněné ostatní vrstvy. Na úpravě pracujeme. Kreslení a práce s trasami funguje beze změn. V letošním roce dojde k výrazným změnám ve struktuře a grafice webu a v mapové aplikaci a jejích podkladech. Toto uvedené krátkodobé omezení je prvním krokem k těmto změnám a děkujeme Vám za trpělivost a pochopení.

Více aktualit »


Nejnovější trasy

Údavská padesátka

Běh, orientační běh
Délka: 45.84km
Obtížnost: Střední

Beskydská sedmička do 300 bodov GPS

Běh, orientační běh
Délka: 89.36km
Obtížnost: Těžká

Beskydská sedmička do 300 bodov GPS

Běh, orientační běh
Délka: 90.17km
Obtížnost: Těžká

Beskydská sedmička 2015

Běh, orientační běh
Délka: 93.30km
Obtížnost: Těžká

Tisícovky Železnorudska

Horská turistika, VHT, ferrata
Délka: 21.67km
Obtížnost: Střední

Lovečná a Helmwald - tisícovky Šumavy

Horská turistika, VHT, ferrata
Délka: 17.96km
Obtížnost: Střední

Rýchory

Horská turistika, VHT, ferrata
Délka: 10.60km
Obtížnost: Střední

  Starší trasy »


Zasílání e-mail zpravodajství

Proč se registrovat?

Obrázek regionílní identity