Články

12.11.2016 | Monitoring: outdoorová média

Sezonní uzavírka turistických chodníků v TANAPu (LESYTANAP.SK)

Od 1.11.2016 začala ve smyslu Návštěvního řádu Tatranského národního parku sezónní uzavírka časti turistických chodníků. Chodníky zůstanou uzavřené až do 15.6.2017. Důvodem uzavírky je ochrana tatranské prírody.

 

 Uzavřené budou turistické chodníky končící na vrcholech tatranských štítů s výjimkou Slavkovského štítu, který je podle návštěvního řádu přístupný v období mimo sněhové pokrývky. Uzavřené budou turistické chodníky procházející tatranskými údolími s výjimkou dolin, v kterých sa nacházejí vysokohorské chaty s celoročním provozem (nevztahuje sa na Chatu pod Rysmi). V čase sněhové pokrývky je uzavřená také část tatranské magistrály mezi Popradským plesem a Sliezskym domom. Uvedené shrnutí je velmi všeobecné, proto doporučujeme návštevníkům Vysokých Tater před plánovanou túrou seznámit se detailněji s Návštevním řádem TANAPu. Na turistických chodnících s celoročním provozem v čase sněhové pokrývky zabezpečí pracovníci Státních lesů TANAPu zimní tyčové značení.

12.11.2016 | celý článek a podrobnosti najdete na Lesytanap.sk

 

 

 « předcházející článek   následující článek »   zpět na seznam článků ^

Aktuality

28.12.2018

Více než 1900 tras v databázi

Tento rok byla překročena hranice 1900 zadaných tras. Naši uživatelé se veřejně podělili o 1067 outdoorových aktivit a 873 výletů zadali jako soukromou trasu.

6.3.2018

Defaultní OpenStreetMap

Vypnuté mapové dlaždice Shocart byly již nahrazeny mapami OpenStreetMap. Ty se zobrazují defaultně jako hlavní mapa ve webovém prostřední ve vyhledávání tras či v detailu trasy a samozřejmě také defaultně v mapové aplikaci. Děkujeme za trpělivost.

4.1.2018

Vypnutí mapových podkladů Shocart

Od 1.1.2018 nejsou dostupné mapové podklady Shocart a mapové funkce s tím spojené. Využívat nadále můžete Open Street Map a Google maps. Po určitou dobu bude ještě nefunkční Shocart nastaven jako defaultní mapa (projevuje se jako prázdné dlaždice s nápisem "Pro toto přiblížení nejsou k dispozici mapová data") a je nutné si v mapové aplikaci přepnout na zmíněné ostatní vrstvy. Na úpravě pracujeme. Kreslení a práce s trasami funguje beze změn. V letošním roce dojde k výrazným změnám ve struktuře a grafice webu a v mapové aplikaci a jejích podkladech. Toto uvedené krátkodobé omezení je prvním krokem k těmto změnám a děkujeme Vám za trpělivost a pochopení.

Více aktualit »


Nejnovější trasy

kahurangi park

Horská turistika, VHT, ferrata
Délka: 49.96km
Obtížnost: Střední

Přírodním parkem Melechov

Běh, orientační běh
Délka: 10.66km
Obtížnost: Střední

Okolo hradu Červenice

Běh, orientační běh
Délka: 10.62km
Obtížnost: Střední

Velká Fatra, Ostrá

Pěší turistika, trekking
Délka: 15.94km
Obtížnost: Lehká

Traunstein

Horská turistika, VHT, ferrata
Délka: 17.53km
Obtížnost: Těžká

Okolo Kopaniny

Běh, orientační běh
Délka: 13.30km
Obtížnost: Lehká

INOV-8 Hostýnská osma 2017

Běh, orientační běh
Délka: 66.21km
Obtížnost: Těžká

  Starší trasy »


Zasílání e-mail zpravodajství

Proč se registrovat?

Obrázek regionílní identity