Články

11.9.2016 | Vybavení

Reklamní předměty doplní vaši výbavu (PR)

Kvalitní sportovní vybavení je důležitým pomocníkem závodů i tripů pro radost. Firmy toto vědí a snaží se podporovat zdravý životní styl svých zaměstnanců a zákazníků tematickými reklamními předměty. Získejte vybavení pro vaše cesty zdarma.

 

Kvalitní obuv, ponožky, kalhoty, triko i bunda jsou základem každého výšlapu. Kromě toho u sebe musíte mít pevný batoh, tekutiny a celou sadu dalšího nezbytného vybavení. Čím více se do outdooru ponořujete, tím kvalitnější a nákladnější věci si musíte pořídit. 

Reklamní outdoor oblečení


Firmy vám mohou se sehnáním kvalitního vybavení pomoci. Outdoor reklamní předměty jsou velmi oblíbené a zahrnují celou škálu produktů. Můžeme začít kvalitními softshellovými bundami, které společnost nechá potisknout logem a poté je rozdává svým zaměstnancům, zákazníkům či obchodním partnerům. Takový dárkový předmět si navíc firma může odečíst z daní, což činí z bund ideální vánoční dárek.


Reklamní outdoor vybavení

 

Možnosti sportovního a outdoor vybavení jsou však mnohem širší. Můžeme jmenovat například praktické lahve s karabinou, které lze připevnit na batoh či pás. Jejich výhodou jsou navíc velmi atraktivní pořizovací náklady a to i s potiskem ve formě loga či sloganu. 

náramek pro přežití s píšťalkou, 3,1 m velmi pevné padákové šňůry a vlasec

3,1 m velmi pevné padákové šňůry (která udrží až 250 kg) je upleteno do náramku se spínací přezkou, která funguje jako píšťalka. Šňůru lze v případě nouze rozplést a použít k vybudování úkrytu nebo k přenášení výstroje a dřeva. Středová vlákna lze použít jako rybářský vlasec nebo šicí nit. Baleno v dárkové kazetě.
 

Mezi lidmi jsou také oblíbené speciální nožíky či přímo sady obsahující nožík a baterku. Když dojde ke zranění, velmi uvítáte praktickou a lehkou outdoor lékárničku, která obsahuje vše potřebné pro ošetření. Vrcholem nabídky jsou pak speciální outdoor batohy a power banky s vysokou kapacitou, které vám umožní strávit celou řadu dní mimo civilizaci a při tom stále zůstat na příjmu.

 

dvouplášťový nerezový hrnek s uchem ve tvaru karabiny

Jedna z mnoha možností outdoorového přemětu je např. dvouplášťový nerezový hrnek, s rukojetí ve tvaru (funkční) karabiny. 

 

Zaujaly vás tyto možnosti? Pak navrhněte vedení zařazení těchto produktů mezi odměny. Firmě se to po nákladové stránce vyplatí a navíc se může propagovat zbožím se svým logem. Specialisté na reklamní předměty z Propaq.cz vám rádi poradí tu nejlepší variantu.

 

11.9.2016 | PR 

_____________________________________________________________________
Další články v rubrice Vybavení:
Pryžové patentované podešve Stealth Rubber 17.7.2015
______________________________________________________________________ 
 
 


« předcházející článek   následující článek »   zpět na seznam článků ^

Aktuality

28.12.2018

Více než 1900 tras v databázi

Tento rok byla překročena hranice 1900 zadaných tras. Naši uživatelé se veřejně podělili o 1067 outdoorových aktivit a 873 výletů zadali jako soukromou trasu.

6.3.2018

Defaultní OpenStreetMap

Vypnuté mapové dlaždice Shocart byly již nahrazeny mapami OpenStreetMap. Ty se zobrazují defaultně jako hlavní mapa ve webovém prostřední ve vyhledávání tras či v detailu trasy a samozřejmě také defaultně v mapové aplikaci. Děkujeme za trpělivost.

4.1.2018

Vypnutí mapových podkladů Shocart

Od 1.1.2018 nejsou dostupné mapové podklady Shocart a mapové funkce s tím spojené. Využívat nadále můžete Open Street Map a Google maps. Po určitou dobu bude ještě nefunkční Shocart nastaven jako defaultní mapa (projevuje se jako prázdné dlaždice s nápisem "Pro toto přiblížení nejsou k dispozici mapová data") a je nutné si v mapové aplikaci přepnout na zmíněné ostatní vrstvy. Na úpravě pracujeme. Kreslení a práce s trasami funguje beze změn. V letošním roce dojde k výrazným změnám ve struktuře a grafice webu a v mapové aplikaci a jejích podkladech. Toto uvedené krátkodobé omezení je prvním krokem k těmto změnám a děkujeme Vám za trpělivost a pochopení.

Více aktualit »


Nejnovější trasy

Údavská padesátka

Běh, orientační běh
Délka: 45.84km
Obtížnost: Střední

Beskydská sedmička do 300 bodov GPS

Běh, orientační běh
Délka: 89.36km
Obtížnost: Těžká

Beskydská sedmička do 300 bodov GPS

Běh, orientační běh
Délka: 90.17km
Obtížnost: Těžká

Beskydská sedmička 2015

Běh, orientační běh
Délka: 93.30km
Obtížnost: Těžká

Tisícovky Železnorudska

Horská turistika, VHT, ferrata
Délka: 21.67km
Obtížnost: Střední

Lovečná a Helmwald - tisícovky Šumavy

Horská turistika, VHT, ferrata
Délka: 17.96km
Obtížnost: Střední

Rýchory

Horská turistika, VHT, ferrata
Délka: 10.60km
Obtížnost: Střední

  Starší trasy »


Zasílání e-mail zpravodajství

Proč se registrovat?

Obrázek regionílní identity