Články

27.6.2017 | Reportáže

Lázně Třeboň jako oáza klidu (PR)

Lázně Třeboň jsou situovány v krásném příjemném prostředí historického města Třeboň. Ve městě naleznete Bertiny lázně a Lázně Aurora, kde si užijete zasloužený odpočinek. Oboje lázně mají dlouholetou tradici a pacienti i turisté sem každoročně zavítají za relaxací i ozdravnými pobyty.

 

 My pro vás máme k dispozici ubytování i pobyty v Třeboni, které si zamilujete !

Pohoda pro všechny

Muži, ženy, senioři i páry. Vyberou si všichni! Odpočiňte si od každodenního spěchu a stresu. K tomu vám pomůžou různé pobyty, které jsou sestavené tak, aby si každý vybral. Nemáte času nazbyt? Pak jsou pro vás ideální víkendové wellness pobyty, kde se náležitě odreagujete. Těšit se můžete také na delší wellness pobyty. Nechybí ani speciální pobyty pro ženy. Oblíbeným je Dámská jízda, kde si ženy nejen odpočinou, ale také pobaví. Nechybí ani balíčky pro seniory. Se Spa.cz si najdete pobyt, který bude přesně podle vašich představ.

Historie v jednom kroku

Lázeňské město Třeboň nabídne nejen krásné lázně, ale také jedinečnou architekturu a zachovalé historické památky. Milovníci historie jistě neopomenou návštěvu městského opevnění, hotelu Zlatá Hvězda nebo jedinečného zámku Třeboň, který se stal významnou dominantou města. Za návštěvu rozhodně stojí prastará historická kolonáda, na které panuje příjemná lázeňská atmosféra. Kolem se nachází elegantní restaurace, vyhlášené kavárny a večerní bary. Ochutnejte vynikající lázeňské oplatky a vychutnejte si jedinečnou atmosféru, která na vás dýchá v každém zákoutí města.

Sportovci, zbystřete!

A nejen sportovci, ale všichni, co máte rádi sport a turistiku. Město Třeboň leží v chráněné krajinné oblasti Třeboňsko, kde jsou okolím protkány turistické trasy a cyklostezky. Ty vás krásnou krajinou zavedou k světově známým rybníkům. Často navštěvovaným je největší rybník České republiky, Rožmberk, a rekreačně oblíbený rybník Svět. Ten v letních měsících skýtá možnost vodních sportů i příjemného koupání. Ve městě nechybí ani sportovní hřiště a haly, plavecký areál, tenisové kurty a další sportoviště.

Ať už se rozhodnete pro krátkodobý nebo dlouhodobý pobyt v tomto kouzelném lázeňském městečku, tak se můžete těšit na bohaté sportovní i kulturní vyžití a na krásnou okolní krajinu, která vám učaruje. Věřte, že pobyty v Třeboni jsou pro vás ty pravé!

27.6.2017 | PR

______________________________________________________________________
Další články z rubriky Reportáže:
______________________________________________________________________
 
 


« předcházející článek   následující článek »   zpět na seznam článků ^

Aktuality

28.12.2018

Více než 1900 tras v databázi

Tento rok byla překročena hranice 1900 zadaných tras. Naši uživatelé se veřejně podělili o 1067 outdoorových aktivit a 873 výletů zadali jako soukromou trasu.

6.3.2018

Defaultní OpenStreetMap

Vypnuté mapové dlaždice Shocart byly již nahrazeny mapami OpenStreetMap. Ty se zobrazují defaultně jako hlavní mapa ve webovém prostřední ve vyhledávání tras či v detailu trasy a samozřejmě také defaultně v mapové aplikaci. Děkujeme za trpělivost.

4.1.2018

Vypnutí mapových podkladů Shocart

Od 1.1.2018 nejsou dostupné mapové podklady Shocart a mapové funkce s tím spojené. Využívat nadále můžete Open Street Map a Google maps. Po určitou dobu bude ještě nefunkční Shocart nastaven jako defaultní mapa (projevuje se jako prázdné dlaždice s nápisem "Pro toto přiblížení nejsou k dispozici mapová data") a je nutné si v mapové aplikaci přepnout na zmíněné ostatní vrstvy. Na úpravě pracujeme. Kreslení a práce s trasami funguje beze změn. V letošním roce dojde k výrazným změnám ve struktuře a grafice webu a v mapové aplikaci a jejích podkladech. Toto uvedené krátkodobé omezení je prvním krokem k těmto změnám a děkujeme Vám za trpělivost a pochopení.

Více aktualit »


Nejnovější trasy

Údavská padesátka

Běh, orientační běh
Délka: 45.84km
Obtížnost: Střední

Beskydská sedmička do 300 bodov GPS

Běh, orientační běh
Délka: 89.36km
Obtížnost: Těžká

Beskydská sedmička do 300 bodov GPS

Běh, orientační běh
Délka: 90.17km
Obtížnost: Těžká

Beskydská sedmička 2015

Běh, orientační běh
Délka: 93.30km
Obtížnost: Těžká

Tisícovky Železnorudska

Horská turistika, VHT, ferrata
Délka: 21.67km
Obtížnost: Střední

Lovečná a Helmwald - tisícovky Šumavy

Horská turistika, VHT, ferrata
Délka: 17.96km
Obtížnost: Střední

Rýchory

Horská turistika, VHT, ferrata
Délka: 10.60km
Obtížnost: Střední

  Starší trasy »


Zasílání e-mail zpravodajství

Proč se registrovat?

Obrázek regionílní identity