Články

15.5.2016 | Teasi

Inovace nového modelu navigace Teasi One 3

Letos v dubnu na veletrhu For Bikes byl představen nový model navigace Teasi One s označením 3. Jaké novinky přináší oproti předchozímu modelu?

 

Především se liší výkonnější baterií a technologií Bluetooth 4.0.

Větší dobíjecí Li-polymerová baterie v Teasi One 3 má kapacitu 2 650 mAh, která zaručuje bezproblémový provoz 12 hodin. Předchozí model disponoval baterií s kapacitou 2.300 mAh a dosahoval tak provozní doby cca 10 hod. Oba modely pak mohou vestavěnou baterii nabíjet jak přímo ze sítě, tak z počítače či powerbanky. Balení obsahuje USB datový / nabíjecí kabel pro připojení k PC či powerbance nebo k přiložené zásuvkové zástrčce (s USB zdířkou).

dobíjení navigace Teasi One 3, dobíjecí Li-polymerová baterie 2 650 mAh, dobíjení přes USB ze sítě

Nabíjení ze sítě prostřednictvím datového / nabíjecího USB kabelu.

 

Výraznou novinkou je technologie Bluetooth 4.0 BLE. Navigaci je tak možno nově propojit s externími senzory přístrojů např. pro měření srdečního tepu, rychlosti jízdy aBluetooth v navigaci Teasi One 3, spojení s přístroji pro měření srdečního tepu, rychlosti jízdy a nebo kadence šlapání. nebo kadence šlapání. Připojení Bluetooth umožňoval doposud jen nejvyšší model Teasi PRO. Uvedené příslušenství je rovněž součástí nabídky Teasi a lze je propojt nejen s navigacemi Teasi, ale také s chytrými telefony. Jedná se o hrudní pás SMAR.T pro měření tepové frekvence a snímač rychlosti a kadence SMAR.T, který zabezpečuje přesné měření rychlosti jízdy narozdíl od měření pomocí GPS signálu, které může vykazovat odchylky.

 

 

 

  

   15.5.2016 | PR, Teasi 

 « předcházející článek   následující článek »   zpět na seznam článků ^

Aktuality

28.12.2018

Více než 1900 tras v databázi

Tento rok byla překročena hranice 1900 zadaných tras. Naši uživatelé se veřejně podělili o 1067 outdoorových aktivit a 873 výletů zadali jako soukromou trasu.

6.3.2018

Defaultní OpenStreetMap

Vypnuté mapové dlaždice Shocart byly již nahrazeny mapami OpenStreetMap. Ty se zobrazují defaultně jako hlavní mapa ve webovém prostřední ve vyhledávání tras či v detailu trasy a samozřejmě také defaultně v mapové aplikaci. Děkujeme za trpělivost.

4.1.2018

Vypnutí mapových podkladů Shocart

Od 1.1.2018 nejsou dostupné mapové podklady Shocart a mapové funkce s tím spojené. Využívat nadále můžete Open Street Map a Google maps. Po určitou dobu bude ještě nefunkční Shocart nastaven jako defaultní mapa (projevuje se jako prázdné dlaždice s nápisem "Pro toto přiblížení nejsou k dispozici mapová data") a je nutné si v mapové aplikaci přepnout na zmíněné ostatní vrstvy. Na úpravě pracujeme. Kreslení a práce s trasami funguje beze změn. V letošním roce dojde k výrazným změnám ve struktuře a grafice webu a v mapové aplikaci a jejích podkladech. Toto uvedené krátkodobé omezení je prvním krokem k těmto změnám a děkujeme Vám za trpělivost a pochopení.

Více aktualit »


Nejnovější trasy

Údavská padesátka

Běh, orientační běh
Délka: 45.84km
Obtížnost: Střední

Beskydská sedmička do 300 bodov GPS

Běh, orientační běh
Délka: 89.36km
Obtížnost: Těžká

Beskydská sedmička do 300 bodov GPS

Běh, orientační běh
Délka: 90.17km
Obtížnost: Těžká

Beskydská sedmička 2015

Běh, orientační běh
Délka: 93.30km
Obtížnost: Těžká

Tisícovky Železnorudska

Horská turistika, VHT, ferrata
Délka: 21.67km
Obtížnost: Střední

Lovečná a Helmwald - tisícovky Šumavy

Horská turistika, VHT, ferrata
Délka: 17.96km
Obtížnost: Střední

Rýchory

Horská turistika, VHT, ferrata
Délka: 10.60km
Obtížnost: Střední

  Starší trasy »


Zasílání e-mail zpravodajství

Proč se registrovat?

Obrázek regionílní identity