Články

1.5.2017 | Aktuality

Hledáme redaktory

Rádi bychom rozšířili náš tým o nové externí redaktory. Uvítáme nadání pro psaní článků a focení. Co nás ale potěší je nadšení, chuť, pohodu a aktivní zájem o outdoorové aktivity a cestování. Čtěte více ...

 

 Především oceníme obsah pro rubriky reportáží a zpravodajství. Nebráníme se však žádným nápadům a námětům. Reportáže obsahují zejména cestopisné články, reportáže z expedic, uskutečněných veřejných akcí apod. Zpravodajství pak zejména informuje o tom co se kde děje nebo co nás ve světě outdooru čeká. Pokud se zajímáš a orientuješ ve svém kraji, pak můžeš pravidelně přispívat o svém regionu do rubriky Zpravodajství. Plánujeme do budoucna postupně obsadit všechny kraje České republiky. Přispěvovatel do rubriky Reportáží může poskytnout články nepravidelně, u zmíněného zpravodajství bychom pak ocenili alespoň dva články měsíčně.

Pište na mail info@kamennimuzici.cz nebo volejte 605 401 910 a sdělíme Vám více podrobností.

 Baví vás psaní článku a chcete se s ostatními lidmi podělit o své zážitky? Pak budeme moc rádi, když se přidáte mezi nás. Být součástí našeho týmu znamená rozšíření zkušeností a referencí s redakční činností a naši podporu v oblasti žurnalistiky a obsahové stránky článků nejen z pohledu online marketingu (SEO). Za publikaci článků nabízíme odměnu, kdy podrobnosti sdělíme po dohodě.

 Ukaž ostatním cestu - staň se Kamenným mužíkem :-)

1.5.2017 | Josef Douša Kamenní mužíci.cz

 

 « předcházející článek   následující článek »   zpět na seznam článků ^

Aktuality

7.8.2017

Opět jsme sponzory Hostýnské osmy

Již třetím ročníkem zajišťujeme účastníkům mapu závodu. Finančně a organizačně se podílíme na její realizaci. Letos se koná již 6.ročník INOV-8 Hostýnské osmy – turisticko-běžeckého závodu jednotlivců a dvoučlenných týmů na 65 km s cca převýšením 3.000m

1.5.2017

Hledáme redaktory

Rádi bychom rozšířili náš tým o nové externí redaktory. Uvítáme nadání pro psaní článků a focení. Co nás ale potěší je nadšení, chuť, pohodu a aktivní zájem o outdoorové aktivity a cestování. Čtěte více ...

29.10.2016

Turistické mapy opět funkční

Po krátkodobém výpadku jsou mapové podklady Shocart opět funkční. Děkujeme za Vaši trpělivost.

Více aktualit »


Nejnovější trasy

Valachiarun INOV-8 Horský běh

Běh, orientační běh
Délka: 17.99km
Obtížnost: Střední

boleslav - bela

Pěší turistika, trekking
Délka: 19.96km
Obtížnost: Lehká

Jovsa2

Cyklistika
Délka: 46.79km
Obtížnost: Střední

Vihorlat

Cyklistika
Délka: 48.45km
Obtížnost: Střední

Vyšný Hrušov, Dedašov

Cyklistika
Délka: 31.85km
Obtížnost: Střední

Sopkovce

Cyklistika
Délka: 28.28km
Obtížnost: Střední

Porúbka Kamienka

Cyklistika
Délka: 33.44km
Obtížnost: Střední

  Starší trasy »


Zasílání e-mail zpravodajství

Proč se registrovat?

Obrázek regionílní identity