Články

1.5.2017 | Aktuality

Hledáme redaktory

Rádi bychom rozšířili náš tým o nové externí redaktory. Uvítáme nadání pro psaní článků a focení. Co nás ale potěší je nadšení, chuť, pohodu a aktivní zájem o outdoorové aktivity a cestování. Čtěte více ...

 

 Především oceníme obsah pro rubriky reportáží a zpravodajství. Nebráníme se však žádným nápadům a námětům. Reportáže obsahují zejména cestopisné články, reportáže z expedic, uskutečněných veřejných akcí apod. Zpravodajství pak zejména informuje o tom co se kde děje nebo co nás ve světě outdooru čeká. Pokud se zajímáš a orientuješ ve svém kraji, pak můžeš pravidelně přispívat o svém regionu do rubriky Zpravodajství. Plánujeme do budoucna postupně obsadit všechny kraje České republiky. Přispěvovatel do rubriky Reportáží může poskytnout články nepravidelně, u zmíněného zpravodajství bychom pak ocenili alespoň dva články měsíčně.

Pište na mail info@kamennimuzici.cz nebo volejte 605 401 910 a sdělíme Vám více podrobností.

 Baví vás psaní článku a chcete se s ostatními lidmi podělit o své zážitky? Pak budeme moc rádi, když se přidáte mezi nás. Být součástí našeho týmu znamená rozšíření zkušeností a referencí s redakční činností a naši podporu v oblasti žurnalistiky a obsahové stránky článků nejen z pohledu online marketingu (SEO). Za publikaci článků nabízíme odměnu, kdy podrobnosti sdělíme po dohodě.

 Ukaž ostatním cestu - staň se Kamenným mužíkem :-)

1.5.2017 | Josef Douša Kamenní mužíci.cz

 

 « předcházející článek   následující článek »   zpět na seznam článků ^

Aktuality

4.1.2018

Vypnutí mapových podkladů Shocart

Od 1.1.2018 nejsou dostupné mapové podklady Shocart a mapové funkce s tím spojené. Využívat nadále můžete Open Street Map a Google maps. Po určitou dobu bude ještě nefunkční Shocart nastaven jako defaultní mapa (projevuje se jako prázdné dlaždice s nápisem "Pro toto přiblížení nejsou k dispozici mapová data") a je nutné si v mapové aplikaci přepnout na zmíněné ostatní vrstvy. Na úpravě pracujeme. Kreslení a práce s trasami funguje beze změn. V letošním roce dojde k výrazným změnám ve struktuře a grafice webu a v mapové aplikaci a jejích podkladech. Toto uvedené krátkodobé omezení je prvním krokem k těmto změnám a děkujeme Vám za trpělivost a pochopení.

7.8.2017

Opět jsme sponzory Hostýnské osmy

Již třetím ročníkem zajišťujeme účastníkům mapu závodu. Finančně a organizačně se podílíme na její realizaci. Letos se koná již 6.ročník INOV-8 Hostýnské osmy – turisticko-běžeckého závodu jednotlivců a dvoučlenných týmů na 65 km s cca převýšením 3.000m

1.5.2017

Hledáme redaktory

Rádi bychom rozšířili náš tým o nové externí redaktory. Uvítáme nadání pro psaní článků a focení. Co nás ale potěší je nadšení, chuť, pohodu a aktivní zájem o outdoorové aktivity a cestování. Čtěte více ...

Více aktualit »


Nejnovější trasy

Dvořiště

Pěší turistika, trekking
Délka: 10.89km
Obtížnost: Lehká

Wunderbach - ztracená Šumava

Horská turistika, VHT, ferrata
Délka: 11.84km
Obtížnost: Střední

Sobotište-Skalica

Pěší turistika, trekking
Délka: 29.77km
Obtížnost: Střední

Tisícovky nad Borovou Ladou ( Šumava)

Horská turistika, VHT, ferrata
Délka: 16.22km
Obtížnost: Střední

Tetřev, Čertův vrch a Sokol - tisícovky Šumavy

Horská turistika, VHT, ferrata
Délka: 17.77km
Obtížnost: Střední

Tisícovky Stolového hřbetu (Šumava)

Horská turistika, VHT, ferrata
Délka: 14.10km
Obtížnost: Střední

Lužickými horami

Horská turistika, VHT, ferrata
Délka: 20.25km
Obtížnost: Střední

  Starší trasy »


Zasílání e-mail zpravodajství

Proč se registrovat?

Obrázek regionílní identity