Články

7.4.2016 | Aktuality

Generální partner

Od 1.4.2016 se firma BP Lumen - distributor navigací TEASI stává generálním partnerem našeho webu. Tato společnost nám je ochotna poskytnout prostředky na provoz našeho portálu zejména pak nákladný pronájem mapových podkladů. Díky této spolupráci Vám můžeme nejen nadále nabízet hodnotný obsah mapového portálu, ale zejména pak pracovat na rozvoji webu a funkcionalit mapy nejen pro PC, ale také pro mobilní zařízení. Kamenní mužíci jsou tak hlavním komunitním webem pro majitele značky TEASI.

 

 BP LUMEN je firma z Úpice v podkrkonoší, maloobchodní prodejce, velkoobchod a výrobce či výhradní dovozce řady cyklistických značek - zejména výrobce elektrokol Apache a dovozce navigací TEASI. Jedná se o skutečného profesionála ve svém oboru. Provozuje obchod s jízdními koly a elektrokoly včetně širokého sortimentu komponentů a příslušenství. Zajišťuje profesionální záruční i pozáruční servis a odborné poradenství. Provozuje internetové obchody bike4u.cz a Topride.cz.

turistická a cyklo navigace Teasi, generální partner, Open street map, Open street maps

 Staneme se hlavním komunitním webem cyklo a turistických navigací TEASI. Princip této navigace s využíváním Open Street Map (což v blízké době bude další vrstva naší mapové aplikace) je velmi blízká principu našeho portálu s tvořením a sdílením tras. Open Street Map je projekt, jehož cílem je tvorba volně dostupných geografických dat a následně jejich vizualizace do podoby topografických map, částečné tvoření reálných mapových podkladů přímo uživateli. S navigací německé značky TEASI kupuje uživatel doživotní možnost bezplatné aktualizace Open Street Map a především pak jistotu, že si jízdu v neznámém terénu užije bez jakéhokoliv omezení. Dále TEASI samozřejmě poskytuje plnohodnotné funkce kvalitních turistických navigací ve vysoce kvalitním a odolném přístroji.
 
Informace a odkazy našeho generálního partnera:
 
 
7.4.2016 | Josef Douša Kamenní mužíci.cz
 
 


« předcházející článek   následující článek »   zpět na seznam článků ^

Aktuality

6.3.2018

Defaultní OpenStreetMap

Vypnuté mapové dlaždice Shocart byly již nahrazeny mapami OpenStreetMap. Ty se zobrazují defaultně jako hlavní mapa ve webovém prostřední ve vyhledávání tras či v detailu trasy a samozřejmě také defaultně v mapové aplikaci. Děkujeme za trpělivost.

4.1.2018

Vypnutí mapových podkladů Shocart

Od 1.1.2018 nejsou dostupné mapové podklady Shocart a mapové funkce s tím spojené. Využívat nadále můžete Open Street Map a Google maps. Po určitou dobu bude ještě nefunkční Shocart nastaven jako defaultní mapa (projevuje se jako prázdné dlaždice s nápisem "Pro toto přiblížení nejsou k dispozici mapová data") a je nutné si v mapové aplikaci přepnout na zmíněné ostatní vrstvy. Na úpravě pracujeme. Kreslení a práce s trasami funguje beze změn. V letošním roce dojde k výrazným změnám ve struktuře a grafice webu a v mapové aplikaci a jejích podkladech. Toto uvedené krátkodobé omezení je prvním krokem k těmto změnám a děkujeme Vám za trpělivost a pochopení.

7.8.2017

Opět jsme sponzory Hostýnské osmy

Již třetím ročníkem zajišťujeme účastníkům mapu závodu. Finančně a organizačně se podílíme na její realizaci. Letos se koná již 6.ročník INOV-8 Hostýnské osmy – turisticko-běžeckého závodu jednotlivců a dvoučlenných týmů na 65 km s cca převýšením 3.000m

Více aktualit »


Nejnovější trasy

Velká Fatra, Ostrá

Pěší turistika, trekking
Délka: 15.94km
Obtížnost: Lehká

Traunstein

Horská turistika, VHT, ferrata
Délka: 17.53km
Obtížnost: Těžká

Okolo Kopaniny

Běh, orientační běh
Délka: 13.30km
Obtížnost: Lehká

INOV-8 Hostýnská osma 2017

Běh, orientační běh
Délka: 66.21km
Obtížnost: Těžká

Velká Fatra, Ostrá

Pěší turistika, trekking
Délka: 15.94km
Obtížnost: Lehká

Uzavírka turistického chodníku 3.5.2018

Pěší turistika, trekking
Délka: 2711m
Obtížnost: Lehká

Ze Starých Hutí na Gavendovu skálu (Chřiby)

Horská turistika, VHT, ferrata
Délka: 9.05km
Obtížnost: Lehká

  Starší trasy »


Zasílání e-mail zpravodajství

Proč se registrovat?

Obrázek regionílní identity